SKF UNIA IŁÓW

  • 00_unia_ilow_wiosna_2019.jpg
  • 1a_unia_zryw_2019.jpg
  • 1_unia_ilow_ok.jpg
  • 01_unia_stoczniowiec_2019_v1a.jpg
  • 2_unia_2019_hala.jpg
  • 2_unia_ilow_2013.jpg
  • 2_unia_u15_2019.jpg
  • 3_flaga_unia_ilow_skf.jpg
  • 3_Unia_Ilow_2001.jpg
  • 6_unia_ilow_2018.jpg
  • 7_unia_2004_v1.jpg
  • 9_unia_ilow_2018.jpg

SENIORZY / OSTATNIE MECZE

PUCHAR POLSKI
>>> 09.08.2019 (piątek) 18.30 / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 6:0 (4:0)

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA
>>> 17.08.2019 (sobota) 11.00 / Gostynin
Mazur Gostynin - Unia Iłów 6:1 (5:0)
 Damian Wojciechowski 

>>> 28.08.2019 (środa) 19.30 / Płock
Stoczniowiec Płock - Unia Iłów
 

SENIORZY / NAJBLIŻSZE MECZE

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA
>>> 28.08.2019 (środa) 19.30 / Płock
Stoczniowiec Płock - Unia Iłów
na prośbę Stoczniowca mecz zostanie rozegrany w Płocku, Stoczniowiec gospodarzem

>>> 01.09.2019 (niedziela) 11.00 / Łukomie
Skrwa Łukomie - Unia Iłów

>>> 07.09.2019 (sobota) 16.00 / Iłów
Unia Iłów - Skra Drobin

>>> 14.09.2019 (sobota) 11.00 / Goleszyn
Orzeł Goleszyn - Unia Iłów

Płocka Liga Okręgowa

SEZON 2019/2020


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 


SPARINGI 2019
SENIORZY


LATO 2019 

24.07.2019 (środa) godz. 19.30 / Chąśno
Olimpia Chąśno - Unia Iłów 4:5 (1:0)
 
Testowany x2, Grzywacz, Kunikowski, Chmielak

26.07.2019 (piątek) godz. 19.00 / Teresin
KS Teresin - Unia Iłów 2:5 (1:1)
 
Kunikowski, Testowany, D.Wojciechowski, Kubisz, Trafalski

01.08.2019 (czwartek) godz. 19.00 / Feliksów
Piast Feliksów - Unia Iłów 4:3 (3:0) 
 
Chmielak (k), Trafalski x2

02.08.2019 (piątek) godz. 18.30 / Iłów
Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 3:9 (2:2) 
 
Testowany, Grzywacz, Trafalski 

05.08.2019 (poniedziałek) godz. 18.30 / Iłów
Unia Iłów - Orkan Sochaczew 3:4 (3:2) 
 
Trafalski, Grzywacz, Świątek

07.08.2019 (środa) godz. 18.30 / Iłów
Unia - Tajfun Brochów 7:4 (3:1, 1:0, 3:3) 
 
Józwik x3, Chmielak, D.Wojciechowski, Kunikowski, samobójcza 


ZIMA 2019

24.02.2019 (niedziela) godz. 15.30 / Płock
Unia Iłów - Błękitni Gąbin (A) 5:1 (3:0)
Grzywacz Struzik Kobierecki

27.02.2019 (środa) godz. 19.30 / Łowicz
Pelikan II Łowicz (IV) - Unia Iłów 3:2 (2:2)
Trakul Kunikowski

2 marca 2019 (sobota) 17.30 / Ożarów Maz.
Tajfun Brochów (A) - Unia Iłów 1:7 (1:4)
Struzik Kunikowski D.Wojciechowski Trakul

9 marca 2019 (sobota) 15.00 / Skierniewice
Widok Skierniewice (LO) - Unia Iłów 1:4 (1:1)
Grzywacz K.Wojciechowski K.Rafalski Struzik

16 marca 2019 (sobota) godz. 14.30 / Wygoda
Zryw Wygoda (LO) - Unia Iłów 2:4 (1:1)
Lis
Grzywacz Karasek

 

ROCZNIK 2004 i MŁODSI

10 marca 2019 (niedziela) / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 4:6
Kacper Piecka Piotr Kopka Hubert Jurek

19 marca 2019 (wtorek) / Iłów
Unia Iłów - Promyk Nowa Sucha 1:4 (0:2)
Paweł Kraska


PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA


SEZON 2018/2019




PARTNERZY I SPONSORZY SKF UNIA IŁÓW

     

RACHUNEK BANKOWY

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

SZYBKI KONTAKT

Phone 603 965 575 
email kontakt@uniailow.pl
       

© 2019 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.
Akceptuję