Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Dwa zwycięstwa na inaugurację sezonu 2018/2019

Nasza drużyna seniorów wygrała dwa pierwsze mecze ligowe w nowym sezonie 2018/2019 i z kompletem punktów po dwóch kolejkach zajmuje 1. miejsce w Płockiej Lidze Okręgowej. Najpierw podopieczni Tomka Trafalskiego wysoko rozgromili ekipę Startu Proboszczewice, a potem nieznacznie pokonali Pogoń Słupię.

Czytaj więcej...

Kadra na sezon 2018/2019

Rozpoczął się sezon 2018/2019, w którym nasza drużyna seniorów po raz kolejny będzie rywalizować w Płockiej Lidze Okręgowej. Bez wątpienia należy do faworytów tej ligi. Patrząc na szeroką kadrę podopiecznych Tomka Trafalskiego trzeba jasno powiedzieć, że pierwsza trójka to plan minimum.

Czytaj więcej...

Zakończyliśmy pucharowe granie

Dotkliwą porażką zakończyliśmy swój udział w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego. W II rundzie przegraliśmy ze Zrywem Bielsk 3:7. Gole dla Unitów zdobyli Tomasz Grzywacz, Mateusz Struzik i Mariusz Kunikowski.

Czytaj więcej...

Puchar Polski na inaugurację sezonu

W niedzielę 12 sierpnia nasza drużyna zagrała w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego. Naszym rywalem była B-klasowa ekipa Zjednoczonych Bulkowo. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się bezbramkowym remisem, a o naszym awansie zadecydowały rzuty karne.

Czytaj więcej...

Sparingowe granie - lato 2018

Tylko 3 sparingi udało się rozegrać naszej ekipie seniorów tego lata. Zaplanowany czwarty sparing (z Deltą Słupno) nie doszedł do skutku. Jak poinformował trener naszej drużyny Tomasz Trafalski mecze Pucharu Polski traktowane są jako element przygotowań do nowego sezonu ligowego. Ponieważ nie wszyscy piłkarze wznawiają treningi o jednej porze, dlatego mecze kontrolne gramy w różnych składach i w eksperymentalnych ustawieniach.

Czytaj więcej...

Plan sparingów drużyny seniorów

Ekipa seniorów w sobotę 21 lipca wznawia przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Tomka Trafalskiego zaczynają od meczu sparingowego, który zostanie rozegrany w Nieborowie, a rywalem będzie IV-ligowy Pelikan II Łowicz.

Czytaj więcej...

Niezwykle udany sezon 2017/2018

Nasza drużyna seniorów w sezonie 2017/2018 osiągnęła historyczny sukces. Tytuł wicemistrza w Płockiej Lidze Okręgowej to duże osiągnięcie podopiecznych Tomka Trafalskiego. W 26 meczach Unici zdobyli 59 punktów / bilans bramkowy 80-43, 19 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek.

Czytaj więcej...

9 meczów - 7 zwycięstw, 2 porażki

Prowadzenie strony klubowej z jednej strony jest bardzo proste, ale z drugiej wymaga poświęcenia choć odrobinę czasu, o który czasami wcale nie jest łatwo. Tym sposobem ostatnie 3 miesiące były pozbawione jakichkolwiek aktualizacji. Nadrabiamy więc małe zaległości.

Czytaj więcej...

Komplet punktów w kolejnych dwóch meczach

Unici zdobyli komplet punktów w kolejnych dwóch meczach ligowych. Mimo, że gra nie zachwyca, to nasz zespół w miarę regularnie punktuje. Tydzień temu wysoko 7:2 wygraliśmy z Orłem Goleszyn, tym razem skromnie 2:1 ze Skrwą Łukomie. Walka o drugie miejsce w rozgrywkach jest niezwykle zacięta.

Czytaj więcej...

Przedświąteczna wygrana Unitów

Mecz ze Skrą Drobin w Wielką Sobotę wygraliśmy nieznacznie, bo rywal postawił nam niezwykle trudne warunki gry. Skra to już nie ta sama drużyna co w poprzedniej rundzie, poza tym wiadomo boiska o tej porze nie są jeszcze najlepsze, stąd tym bardziej mieliśmy utrudnione zadanie.

Czytaj więcej...

Wysoka przegrana z liderem

Prawdziwy falstart zaliczyli nasi piłkarze w meczu z Kasztelanem Sierpc. Niestety splot wielu niesprzyjających okoliczności wpłynął, że z Goleszyna wróciliśmy z bagażem 6 goli. Dzień przed meczem okazało się, że nie będziemy mogli zagrać w optymalnym składzie.

Czytaj więcej...