SKF UNIA IŁÓW

  • 1a_unia_zryw_2019.jpg
  • 1_unia_ilow_ok.jpg
  • 01_unia_stoczniowiec_2019_v1a.jpg
  • 2_unia_2019_hala.jpg
  • 2_unia_ilow_2013.jpg
  • 2_unia_u15_2019.jpg
  • 3_flaga_unia_ilow_skf.jpg
  • 3_Unia_Ilow_2001.jpg
  • 6_unia_ilow_2018.jpg
  • 7_unia_2004_v1.jpg
  • 9_unia_ilow_2018.jpg

SENIORZY / WIOSNA 2019

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA / SENIORZY

04.05.2019 (sobota) godz. 11.00 / Iłów
Unia Iłów - Stegny Wyszogród 2:0 (1:0)
Rafał Trakul, Tomasz Grzywacz (k)

11.05.2019 (sobota) godz. 11.00 / Lucień
Błyskawica Lucień - Unia Iłów 1:3 (0:2)
K. Wojciechowski, T. Grzywacz - 2

18.05.2019 (sobota) godz. 15.30 / Iłów
Unia Iłów - Skrwa Łukomie 5:3 (2:2)
R. Trakul - 3, T. Grzywacz, J. Lis

26.05.2019 (niedziela) godz. 17.00 / Drobin
Skra Drobin - Unia Iłów

TRAMPKARZE U-15 / WIOSNA 2019

ROCZNIK 2004 i MŁODSI

25.04.2019 (czwartek) godz. 17.00 / Czermno
Unia Czermno - Unia Iłów 6:6 (2:3)
Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz - 2, Paweł Kraska - 3

04.05.2019 (sobota) godz. 15.00 / Iłów
Unia Iłów - Delta Słupno 1:8 (1:6)
Patryk Dudkiewicz

11.05.2019 (sobota) godz. 14.30 / Iłów
Unia Iłów - Wisła Nowy Duninów
0:2 (0:2)

18.05.2019 (sobota) godz. 14.00 / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 5:4 (2:3)

Seweryn Piechucki, Hubert Jurek, Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz

Pomoc dla Bruna!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Nasi chłopcy zagrali całkiem przyzwoicie, zajęli ostatecznie 4. miejsce, choć trzeba przyznać, że gdyby zagrali w optymalnym składzie byłaby szansa na wygraną.

WYNIKI Z UDZIAŁEM NASZEJ DRUŻYNY

Unia Iłów - Lwówianka Lwówek 2:1
Gole: Józwik, Kwiatkowski
Unia Iłów - Unia II Czermno 1:0
Gol: Żakowski
Unia Iłów - Skra Drobin 0:0

PÓŁFINAŁ
Unia Iłów - Wicher Cieszewo 0:2

MECZ O 3. MIEJSCE
Unia Iłów - Unia I Czermno 0:2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
1. Wicher Cieszewo
2. Skra Drobin
3. Unia I Czermno
4. Unia Iłów
5. Tłuchowia Tłuchowo
6. Unia II Czermno
7. Sparta Mochowo
8. Lwówianka Lwówek

Skład: Hubert Duda, Kuba Świątek, Kamil Kwiatkowski, Mateusz Żakowski, Łukasz Józwik, Alan Karasek, Radosław Bednarski

 


PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA





SPARINGI 2019 SENIORZY

24.02.2019 (niedziela) godz. 15.30 / Płock
Unia Iłów - Błękitni Gąbin (A) 5:1 (3:0)
Grzywacz Struzik Kobierecki

27.02.2019 (środa) godz. 19.30 / Łowicz
Pelikan II Łowicz (IV) - Unia Iłów 3:2 (2:2)
Trakul Kunikowski

2 marca 2019 (sobota) 17.30 / Ożarów Maz.
Tajfun Brochów (A) - Unia Iłów 1:7 (1:4)
Struzik Kunikowski D.Wojciechowski Trakul

9 marca 2019 (sobota) 15.00 / Skierniewice
Widok Skierniewice (LO) - Unia Iłów 1:4 (1:1)
Grzywacz K.Wojciechowski K.Rafalski Struzik

16 marca 2019 (sobota) godz. 14.30 / Wygoda
Zryw Wygoda (LO) - Unia Iłów 2:4 (1:1)
Lis
Grzywacz Karasek

 

ROCZNIK 2004 i MŁODSI

10 marca 2019 (niedziela) / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 4:6
Kacper Piecka Piotr Kopka Hubert Jurek

19 marca 2019 (wtorek) / Iłów
Unia Iłów - Promyk Nowa Sucha 1:4 (0:2)
Paweł Kraska

PARTNERZY I SPONSORZY SKF UNIA IŁÓW

     

RACHUNEK BANKOWY

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

SZYBKI KONTAKT

Phone 603 965 575 
email kontakt@uniailow.pl
       

© 2019 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.
Akceptuję