Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej

W najbliższą niedzielę 19 lutego o godz. 13.00 nasza drużyna seniorów zagra w Łowiczu mecz sparingowy ze Zrywem Wygoda (Skierniewicka Liga Okręgowa). Tym samym Unici na dobre rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej.

W drugim tygodniu ferii są zaplanowane 4 jednostki treningowe oraz dwa mecze sparingowe. Będzie to najcięższy czas w okresie przygotowawczym, z upływem czasu obciążenia będą zmniejszane. Wznowienie rozgrywek ligowych zaplanowane jest na 1-2 kwietnia. Wtedy nasz zespół wyjedzie do Staroźreb na mecz z tamtejszym Świtem.

O sytuacji kadrowej
Zmian wielkich raczej nie przewidujemy. Praktycznie wszyscy dotychczasowi zawodnicy będą do dyspozycji trenera. Ponadto z wypożyczenia wracają do klubu Hubert Krasoń oraz Arkadiusz Smagała, choć ten drugi przebywa jeszcze za granicą.

Najbliższe plany
W marcu drużyna będzie trenować 2-3 razy w tygodniu plus jednostka meczowa. Celem zespołu jest zdobycie czołowego miejsca w rozgrywkach Płockiej Ligi Okręgowej. Wszystkich Kibiców, którzy uważają, że Unia powinna włączyć się do walki o awans do IV ligi informujemy, że póki co walczymy o jak najwyższe miejsce, ale IV liga nie jest naszym priorytetem, bo to temat na wiele dyskusji.

Plan sparingów naszej drużyny:
19.02 - Zryw Wygoda
22.02 - Pelikan II Łowicz
24.02 - Delta Słupno
01.03 - Bzura Chodaków (przełożony na 22.03.2017)
05.03 - Olimpia Chąśno
08.03 - Górnik Łęczyca
11.03 - KS Teresin (odwołany)
18.03 - Mazur Gostynin
25.03 - Mazovia Słubice