Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Młodziki z rocznika 2003 podtrzymują dobrą passę

Nasi piłkarze z rocznika 2003 rozegrali kolejne mecze ligowe, w których zdobyli łącznie 7 punktów. Co prawda jeden mecz wygrali walkowerem, bo drużyna Zrywu Bielsk wycofała się z rozgrywek, ale remis na wyjeździe z wyżęj notowaną Deltą Słupno i wygrana ze Startem Proboszczewice należy traktować jako sukces podopiecznych Roberta Orzeszka.

Register to read more...

Młodziki pokonali wyżej notowanego Amatora

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli nasi piłkarze z rocznika 2003. Wygrana 2:0 na boisku wyżej notowanego rywala to duży sukces podopiecznych Roberta Orzeszka. W najbliższy weekend nasz zespół ma wolny termin, bo Zryw Bielsk wycofał się z rozgrywek i tym samym otrzymamy punkty walkowerem. 

Register to read more...

Remis młodzików w meczu na inaugurację wiosny

W minioną sobotę nasi piłkarze z rocznika 2003 zainaugurowali rundę wiosenną w Płockiej Lidze Młodzików U-13. Naszym rywalem była ekipa Świtu Staroźreby. Po bardzo emocjonujących zawodach mecz zakończył się wynikiem remisowym 3:3.

Register to read more...

Młodziki na inaugurację rundy wiosennej

W sobotę o godz. 11.00 zainaugurują rundę wiosenną w rozgrywkach Płockiej Ligi Młodzików U-13 nasi piłkarze z rocznika 2003. Ich rywalem będzie drużyna Świtu Staroźreby. Jesienią na boisku rywala wygraliśmy 5:4.

Register to read more...

Remis i wygrana młodzików

Kolejne dwa mecze ligowe rozegrali nasi piłkarze z rocznika 2003. Bezbramkowy remis z Amatorem Maszewo i wysoka wygrana ze Zrywem Bielsk to bilans tych spotkań.

Register to read more...

Wyjazdowe zwycięstwo młodzików

W miniony piątek nasza drużyna młodzików rozegrała swój drugi mecz ligowy. Tym razem podopieczni Piotra Piotrowskiego wygrali na boisku rywala 5:4 po golach Marcela Orzeszka (3) i Dawida Szczepanika (2).

Register to read more...

Rocznik 2003 zagrał po raz pierwszy w lidze

W poniedziałek 24 sierpnia podopieczni Piotra Piotrowskiego z rocznika 2003 rozpoczęli rywalizację w rozgrywkach Płockiej Ligi Młodzików U-13. Debiut w lidze nie udał się, bo przegraliśmy 1:2, ale z gry możemy być zadowoleni. Tak na dobrą sprawę piłkarsko nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się dobrze, zabrakło tylko skuteczności.

Register to read more...