Płocka Liga Okręgowa

SEZON 2019/2020

Niewykorzystane szanse i porażka ze Zrywem Bielsk

Opublikowano: niedziela, 22 wrzesień 2019 11:32

Kolejny mecz, w którym nie wykorzystaliśmy swoich szans, tym razem w pierwszej połowie. Druga odsłona zdecydowanie należała do gości i przegraliśmy 1:3.

Porażka w Goleszynie, nie wykorzystana szansa

Opublikowano: poniedziałek, 16 wrzesień 2019 09:22

Mimo porażki, możemy stwierdzić jednoznacznie, że nie wykorzystaliśmy szansy na korzystny wynik. Orzeł ogólnie nie grał lepiej, ale zdobywał bramki, które traciliśmy zbyt łatwo, z reguły po kontrach, które wcale nie były nie do powstrzymania.

Rocznik 2008 wystartował w rozgrywkach ligowych

Opublikowano: niedziela, 08 wrzesień 2019 23:04

7 września 2019 r. był wyjątkowym dniem dla naszej drużyny młodzików z rocznika 2008. Tego dnia właśnie rozegrali oni swój pierwszy mecz ligowy na boisku w Iłowie.

Porażka z mistrzem płockiej okręgówki

Opublikowano: niedziela, 08 wrzesień 2019 06:44

W 4. kolejce Płockiej Ligi Okręgowej podejmowaliśmy Skrę Drobin. Po dobrym początku z naszej strony już w 6. minucie objęliśmy prowadzenie. Goście w 22. minucie wyrównali, a potem nas niemiłosiernie punktowali.

Zdecydowane zwycięstwo w Łukomiu

Opublikowano: poniedziałek, 02 wrzesień 2019 08:00

Okazała wygrana 6:1 na boisku w Łukomiu przyszła nadspodziewanie łatwo, bo od wielu lat zawsze mieliśmy problemy z tym rywalem, szczególnie na wyjeździe. Tym razem wynik mógł być jeszcze wyższy.

Emocjonujący mecz w Płocku

Opublikowano: czwartek, 29 sierpień 2019 07:51

W drugim meczu ligowym sezonu 2019/2020 przegraliśmy na wyjeździe 1:3 ze Stoczniowcem Płock. To było dobre i bardzo emocjonujące spotkanie.

Wysoka porażka na inaugurację sezonu ligowego

Opublikowano: sobota, 17 sierpień 2019 15:52

O meczu w Gostyninie w wykonaniu naszej drużyny nie będziemy się rozpisywać. Praktycznie w kwadrans było po zawodach, bo gospodarze prowadzili już wtedy 4:0. Brak koncentracji i dużo nerwowości w wyprowadzaniu piłki zrobiły swoje. Pierwszą połowę przegraliśmy 0:5.

Przygotowania do sezonu dobiegają końca

Opublikowano: niedziela, 11 sierpień 2019 08:53

W piątek 9 sierpnia 2019 nasza drużyna seniorów złożona głównie z młodzieżowców i juniorów wysoko przegrała w meczu Pucharu Polski z Błękitnymi Gąbin. Ten mecz nasz trener potraktował jako etap przygotowań do sezonu, stąd tydzień poprzedzający to spotkanie był niezwykle intensywny.

Podsumowanie minionego sezonu dla rocznika 2008

Opublikowano: niedziela, 21 lipiec 2019 10:53

Nasza drużyna Orlików (rocznik 2008 i młodsi) wiosną 2019 rywalizowała w ORLEN Lidze U-11 w grupie srebrnej i zajęła ostatecznie 4. miejsce w końcowej tabeli. Mecze odbywały się w Płocku, bo liga ta rozgrywana była metodą turniejową.

Trampkarze U-15 / podsumowanie sezonu wiosna 2019

Opublikowano: sobota, 20 lipiec 2019 15:20

Zanim rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu, podsumujemy sobie poprzedni z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Na początek drużyna z rocznika 2004. W sezonie wiosna 2019 nasi trampkarze U-15 rywalizowali w Płockiej Lidze Okręgowej C1.

Zmiany w przepisach piłkarskich od lipca 2019

Opublikowano: piątek, 19 lipiec 2019 14:42

Najważniejsze zmiany w przepisach piłki nożnej, obowiązujące we wszystkich rozgrywkach od lipca 2019, przedstawiają należący do grona najlepszych polskich sędziów: Paweł Gil, Tomasz Kwiatkowski, Szymon Marciniak, Tomasz Musiał i Paweł Raczkowski.

Nowy sezon coraz bliżej

Opublikowano: piątek, 12 lipiec 2019 14:03

Za miesiąc tj. 10 sierpnia rozpoczniemy rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, a naszym rywalem będzie ekipa Błękitnych Gąbin. Tydzień później pojedziemy na mecz ligowy do Gostynina, by zmierzyć się ze spadkowiczem z IV ligi tamtejszym Mazurem. Wcześniej, bo już 24 lipca zagramy pierwszy tego lata sparing z Olimpią Chąśno.

Podsumowanie sezonu 2018/2019 - seniorzy

Opublikowano: środa, 10 lipiec 2019 21:20

Za niecałe dwa tygodnie nasza drużyna seniorów rozpocznie przygotowania do nowego sezonu, ale zanim cokolwiek o tym napiszemy chcemy krótko podsumować zakończony sezon 2018/2019, który nie był najlepszym dla naszego zespołu. Choć trzeba jasno stwierdzić, że rundę wiosenną zagraliśmy przyzwoicie.

Porażka na zakończenie sezonu

Opublikowano: piątek, 28 czerwiec 2019 16:28

Nasza drużyna znakomicie rozpoczęła swój ostatni mecz ligowy sezonu 2018/2019. Narzuciła mocne tempo przez pierwszy kwadrans i w tym czasie objęła prowadzenie. Wydawało się, że kolejne gole to tylko kwestia czasu. Niestety mimo dobrej gry zabrakło skuteczności, a po pół godzinie to goście doszli do głosu, by w samej końcówce pierwszej połowy zdobyć dwa gole.

Remis w Czermnie

Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwiec 2019 08:20

Po bardzo dobrej pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0. Niestety w drugiej części gry naszej drużynie zabrakło trochę sił i o mało nie przegraliśmy meczu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Remis z liderem i zapewnione utrzymanie

Opublikowano: czwartek, 06 czerwiec 2019 11:27

W piątek 31 maja 2019 nasza drużyna seniorów zremisowała z liderem Płockiej Ligi Okręgowej Świtem Staroźreby. Mecz wzbudził spore zainteresowanie i Ci Kibice, którzy pojawili się w Iłowie nie żałowali, bo obejrzeli całkiem niezłe widowisko.