06.04.2019 (sobota) 10.00 / Mochowo
Kasztelan Sierpc - Unia Iłów

Pomoc dla Bruna!

Zwracamy się z prośbą o POMOC dla niespełna 2-letniego chłopca, który ma za sobą długie tygodnie spędzone w szpitalach i dwie poważne operacje serca. Aby jego serduszko dalej biło konieczna jest kolejna bardzo kosztowna operacja!

Już po raz jedenasty nasza iłowska Środowiskowa Hala Sportowa była organizatorem Walentynkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Po raz trzeci w jego historii zwyciężyła nasza drużyna, która w finale po serii rzutów karnych pokonała Koronę Wejsce. W regulaminowym czasie był remis 1:1.

Trzecie miejsce zajęli gracze Unii Czermno, którzy w decydującym meczu pokonali Tajfuna Brochów 1:0. Nasza druga drużyna, reprezentowana przez zawodników będących jeszcze juniorami zajęła 7. miejsce. Na zakończenie turnieju Wójt Gminy Iłów Jan Paweł Kraśniewski podziękował wszystkim ekipom za udział i mile spędzony czas w Iłowie, a następnie wręczył zwycięzcom puchary i statuetki.

Oprócz wygranej naszego zespołu, statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał, podobnie jak tydzień temu w Gąbinie, nasz zawodnik Mateusz Struzik. Gratulujemy i oczywiście wszystkich zapraszamy za rok na kolejną edycję turnieju !!!