Seweryn Piechucki, Hubert Jurek, Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz

ROZGRYWKI WIOSNA 2019

SENIORZY / WYNIKI / TABELA

TRAMPKARZE U-15 / WYNIKI

Tradycyjnie prawie w każdym okresie przygotowawczym rozgrywamy mecze kontrolne z rezerwami Pelikana Łowicz. Ekipa ta na co dzień rywalizuje w Łódzkiej IV Lidze. W środę wieczorem po raz kolejny rywalizowaliśmy z tym wyżej notowanym zespołem. Jednak na boisku nie było widać tego, kto gra w wyższej lidze.

Nasz zespół rozpoczął mecz z dużym rozmachem, bo po 18 minutach zasłużenie prowadził 2:0. Niestety w ostatnich kilku minutach pierwszej połowy gospodarze wyrównali, a w drugiej połowie dołożyli jeszcze jednego gola i mecz ostatecznie zakończył się nieznaczną naszą porażką 2:3. Z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę, choć w tego typu potyczkach wynik nie jest najważniejszy. Tak na dobrą sprawę nam wystarczyło sił na 40 minut, zaś w drugiej części zabrakło skuteczności, bo sytuacji bramkowych mieliśmy zdecydowanie więcej od rywali.

Cieszy powrót do gry Rafała Trakula, który po prawie 5 miesiącach przerwy zagrał po raz pierwszy i trzeba przyznać, że ten powrót był udany. Nie dało się zauważyć, że wrócił do gry po poważnej kontuzji. Był autorem pierwszego gola, a potem jeszcze zainicjował drugą akcję bramkową.

Kolejny mecz kontrolny zagramy z Tajfunem Brochów w najbliższą sobotę o godz. 17.30 w Ożarowie Mazowieckim.

Pelikan II Łowicz - Unia Iłów 2:3 (2:2)
Bramki: Rafał Trakul  Mariusz Kunikowski

Skład: Hubert Duda, Mateusz Żakowski, Adam Zając, Łukasz Świątek, Damian Wojciechowski, Rafał Trakul,  Kamil Wojciechowski, Hubert Krasoń, Mateusz Struzik, Dawid Skrzynecki, Mariusz Kunikowski
Ponadto: Piotr Felczak, Tomasz Trafalski, Alan Karasek, Łukasz Józwik