SKF UNIA IŁÓW

NAJBLIŻSZE MECZE

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA SENIORÓW

>>> 26.09.2020 (sobota) 14.00 / Bielsk
Zryw Bielsk - Unia Iłów 

>>> 04.10.2020 (niedziela) 13.00 / Iłów
Unia Iłów - Mazur Gostynin 

>>> 10-11.10.2020 
Unia Czermno - Unia Iłów 

>>> 18.10.2020 (niedziela) 13.00 / Iłów
Unia Iłów - Skrwa Łukomie  

>>> 24.10.2020 (sobota) 11.00 / Wykowo 
Delta Słupno - Unia Iłów 

Drużyny młodzieżowe

TRAMPKARZE U-14 (ROCZNIK 2007)
>>> 26.09.2020 (sobota) 11.00 / Goleszyn
Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 

>>> 03.10.2020 (sobota) 11.00 / Borowo
Wicher Cieszewo - Unia Iłów 

Rozgrywki | wyniki i tabela >>> TUTAJ

MŁODZIKI U-12 (ROCZNIK 2009)
>>> 27.09.2020 (niedziela) 10.00 / Iłów
Unia Iłów - Stegny Wyszogród

>>> 30.09.2020 (środa) 16.30 / Iłów
Unia Iłów - Delta Słupno

Rozgrywki | wyniki i tabela >>> TUTAJ

ROZGRYWKI 2020/2021

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA

>>> 19.09.2020 (sobota) 13.00 / Iłów
Unia Iłów - Pogoń Słupia 7:5 (5:2)
 K.Wojciechowski  Lis
 D.Wojciechowski  Błaszczyk


>>> 12.09.2020 (sobota) 15.00 / Wyszogród
Stegny  Wyszogród - Unia Iłów 1:4 (1:0)
Grzywacz  Błaszczyk
O rozgrywkach pucharowych >>>
TUTAJ 


Za nami ostatni sparing naszych seniorów przed rozpoczynającą się rundą wiosenną 2019. Po raz kolejny wygraliśmy i to na pewno jest pocieszające. Jednak mamy sporo kontuzji, które uniemożliwiły grę kilku naszym zawodnikom w ostatnich meczach.

Czy do pierwszego meczu ligowego przystąpimy w optymalnym składzie? Oto jest pytanie, na które dzisiaj nie uzyskamy odpowiedzi. Mamy zaś nowe twarze w zespole, przed nami tylko formalności związane z przejściem do naszego klubu. Jakub Lis to nasz 18-letni wychowanek, który ostatnio grał w drużynie juniorów Znicza Pruszków. Zadebiutował w naszej drużynie w sobotnim meczu ze Zrywem Wygoda i od razu zaliczył dobry występ, zdobył 2 gole i na pewno może być kolejnym mocnym punktem zespołu w tej rundzie. Drugi debiutant w naszym zespole to Michał Struzik, młodszy brat Mateusza, który jest od kilku lat podporą Unii. Michał miał ostatnio przerwę w grze, jednak to niezwykle utalentowany zawodnik, który ma za sobą kilka lat spędzonych w drużynach młodzieżowych Legii Warszawa. Jeszcze rok temu reprezentował Akademię Piłkarską Sochaczew. W rundzie jesiennej rozegrał kilka spotkań w zespole juniorów Bzury Chodaków, a jeszcze wcześniej był już sprawdzany w IV-ligowym zespole tego klubu. Gdyby nie kontuzja na pewno miałby duże szanse gry w zespole, który prowadził wtedy Juliusz Kruszankin. Teraz ma szansę odbudować formę w naszej ekipie. Michał rozegrał sporą część meczu w Wygodzie i wznowił w minionym tygodniu treningi. Jeśli załatwimy formalności transferowe, to nasza kadra zostanie uzupełniona przez dwóch juniorów, którzy będą sporym wzmocnieniem dla zespołu.

Wracając do meczu ze Zrywem Wygoda należy podkreślić, że gramy wreszcie skutecznie. Co prawda nasza gra nie zachwyca, jednak to tylko mecze kontrolne, których zadaniem było znalezienie optymalnych rozwiązań na szalenie ważną rundę wiosenną. Dla nas będą się liczyć przede wszystkim punkty, bo po rundzie jesiennej zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli. Okres przygotowawczy mamy prawie już za sobą, po wynikach sparingów (4 wygrane, 1 porażka) widać, że podopieczni Tomka Trafalskiego, mimo wielu kontuzji, są mocno zmotywowani do walki o utrzymanie. Widać spory progres u naszej młodzieży, która z każdym miesiącem robi postępy. Stąd wydaje się, że nie powinniśmy mieć problemów z utrzymaniem się w lidze okręgowej, ale wszystko okaże się podczas meczów ligowych.

Za tydzień w sobotę 23 marca 2019 o godz. 15.00 na inaugurację rundy wiosennej zagramy na boisku rywala, ze Startem Proboszczewice.

Zryw Wygoda - Unia Iłów 2:4 (1:1)
Bramki: Jakub Lis Tomasz Grzywacz  Alan Karasek

Skład: Hubert Duda, Jakub Lis, Mateusz Żakowski, Tomasz Trafalski, Damian Wojciechowski, Rafał Trakul, Kamil Wojciechowski, Hubert Krasoń, Mateusz Struzik, Michał Struzik, Tomasz Grzywacz
Ponadto: Krystian Rafalski, Mariusz Kunikowski, Alan Karasek, Piotr Felczak, Kamil Kwiatkowski

PARTNERZY I SPONSORZY SKF UNIA IŁÓW

     

RACHUNEK BANKOWY

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

SZYBKI KONTAKT

Phone 603 965 575 
email kontakt@uniailow.pl
       

© 2020 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.