SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Mimo naszej porażki, mecz w Maszewie mógł się podobać. Dobra gra obu zespołów już w pierwszej połowie przyniosła 4 gole. Niestety tym razem rywal był lepszy, a tak na dobrą sprawę skuteczniejszy. My mieliśmy swoje sytuacje, jednak zabrakło precyzji.

Szkoda, że nie poszliśmy za ciosem, bo po wyrównaniu w 18. minucie, dwóch dobrych okazji nie wykorzystali Tomek Grzywacz i Mateusz Struzik. Rywale zaś byli bezwzględni, strzelili 3 gole i zainkasowali ostatecznie 3 punkty. W pierwszej połowie nie wykorzystali jeszcze karnego przy wyniku 2:1, zawodnik Amatora uderzył mocno, ale trafił piłką w poprzeczkę.

Druga część meczu to ostrożna gra gospodarzy w defensywie. W ofensywie zaś tylko raz zmusili do wysiłku naszego bramkarza. Piłkarze gospodarzy, mając korzystny wynik, raczej kontrolowali wydarzenia na boisku, tym samym do końca meczu nie zobaczyliśmy już żadnego gola i mecz zakończył się zasłużoną wygraną Amatora 3:1.

W Wielki Piątek 19 kwietnia o godz. 17.00 podejmujemy u siebie Zryw Bielsk.

Amator Maszewo - Unia Iłów 3:1 (3:1)