SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Tego meczu nie musieliśmy wcale przegrać, co więcej mogliśmy go wygrać, bo sytuacji bramkowych nie brakowało. Prowadząc do przerwy nie wykorzystaliśmy szans podwyższenia wyniku. Z drugiej strony trzeba podkreślić, że ekipa Stoczniowca z przebiegu meczu była zespołem lepszym.

To gospodarze prowadzili grę i stworzyli sobie więcej akcji bramkowych. My możemy zawdzięczać naszemu bramkarzowi, że rywale nie strzelili więcej goli. Kilka kapitalnych interwencji naszego niespełna 18-letniego golkipera uchroniło nas od utraty gola, a jednocześnie to my objęliśmy prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Na początku drugiej połowy mogliśmy podwyższyć wynik, niestety zabrakło trochę zimnej krwi w niezwykle dogodnych sytuacjach. Potem Stoczniowiec strzelił dwa gole i objął prowadzenie. Chwilę po tym Rafał Trakul był faulowany w polu karnym, sędzia jednak nie wskazał na jedenasty metr. Wynik meczu do końca już nie uległ zmianie. Stoczniowiec wygrał 2:1 i umocnił się na 3. miejscu w tabeli.

Trzeba też zauważyć, że w tym meczu zagraliśmy mocno osłabieni. Za kartki pauzowali nasz grający trener Tomek Trafalski i Mariusz Kunikowski. Nie mogli też zagrać Damian Wojciechowski i Mateusz Żakowski. Jeśli dodamy do tego, że od początku rundy z powodu kontuzji nie grają nasi podstawowi obrońcy Łukasz Świątek i Adam Zając to w Płocku zagraliśmy w mocno eksperymentalnym zestawieniu defensywy. Mimo porażki możemy być zadowoleni z gry, bo każdy taki mecz jest szansą do ogrywania się przez naszą młodzież. Poza tym cały czas zajmujemy 11. miejsce w tabeli, co gwarantuje utrzymanie w okręgówce.

W sobotę 4 maja o godz. 11.00 podejmujemy outsidera. Do Iłowa przyjadą Stegny Wyszogród.

Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 2:1 (0:1)