SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Kolejny mecz, w którym nie wykorzystaliśmy swoich szans, tym razem w pierwszej połowie. Druga odsłona zdecydowanie należała do gości i przegraliśmy 1:3.

Mecz ten pokazał, że po raz kolejny potrafimy nawiązać walkę z niewygodnym rywalem, ale to było za mało, by zdobyć punkty. W 22. minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Tomka Trafalskiego z rzutu wolnego, z ponad 30 metrów spod linii autowej. Zaskoczony bramkarz nie spodziewał się strzału bezpośredniego i piłka idealnie mierzona trafiła w samo okienko. Chwilę potem faulowany w polu karnym Tomek Grzywacz nie wykorzystał rzutu karnego, co generalnie mogło przesądzić o losach meczu. W tej części gry Grzywacz mógł trafić do bramki jeszcze przynajmniej dwa razy, jednak nie udało się, zabrakło szczęścia i zimnej krwi w dogodnych sytuacjach. Zryw wyrównał po rzucie karnym w 35. minucie. Tak na dobrą sprawę była to jedyna stuprocentowa sytuacja piłkarzy z Bielska w tej części gry.

Druga połowa to zupełnie inny obraz, my mieliśmy mało atutów, a rywale przystąpili do bardziej zdecydowanych ataków, czego efektem był gol w 59. minucie. 3 minuty później indywidualny błąd naszego obrońcy spowodował, że goście podwyższyli na 3:1. Wynik mógł być wyższy, gdyby nie kilka dobrych interwencji naszego bramkarza. Tym razem bronił Hubert Duda, który obok Kamila Wojciechowskiego, był chyba najjaśniejszym punktem w naszym zespole.

Jak widać stare porzekadło piłkarskie po raz kolejny się sprawdziło, nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić, najpierw 2:0, a potem 3:1. Nie udało się, co później bezwzględnie wykorzystali gracze Zrywu.

Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zespół zagrał w nowych strojach (żółto-niebieskich), których głównym fundatorem jest firma FRAN-TRANS, należąca do byłego naszego zawodnika Pawła Frankowskiego. W imieniu klubu bardzo dziękujemy za wsparcie.

Za tydzień mecz wyjazdowy z Unią Czermno (niedziela, 29 września 2019, godz. 16.00).

Unia Iłów - Zryw Bielsk 1:3 (1:1)
 1:0 >>> 22' Tomasz Trafalski
 1:1 >>> 35' gol Zryw (z karnego)
 1:2 >>> 59' gol Zryw
 1:3 >>> 62' gol Zryw