SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Unia zagrała chyba najgorszy swój mecz w tej rundzie, rywale okazali się zdecydowanie lepsi i pewnie wygrali 4:1. Amator Maszewo objął prowadzenie już w 12. minucie po stałym fragmencie gry.

Bramkę straciliśmy po chytrym dograniu na trzeci metr, wbiegający w pole bramkowe zawodnik z Maszewa nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Wyrównujący gol Krystiana Wawrzyna dawał nadzieję na lepszy wynik, jednak Amator szybko zdobył kolejne dwa gole i do przerwy prowadził 3:1. Druga odsłona meczu to pełna kontrola gry przez gości, którzy w 53. minucie zdobyli czwartego gola, który jak się później okazało był ostatnim w tym meczu. Nasz zespół grał bez pomysłu, raczej bez wiary w uzyskanie lepszego wyniku, a doświadczeni gracze Amatora skupili się na uważnej grze w obronie, od czasu do czasu bardzo groźnie kontratakując. Niestety po tej porażce spadliśmy na ostatnie miejsce w tabeli.

W czwartek 10 października 2019 o godz. 19.30 na boisku Stoczniowca Płock zagramy z Deltą Słupno. Mecz został przełożony na prośbę Delty.

Unia Iłów - Amator Maszewo 1:4 (1:3)
  0:1 >>> 12' gol Amator
  1:1 >>> 29' Krystian Wawrzyn
  1:2 >>> 35' gol Amator
  1:3 >>> 38' gol Amator
  1:4 >>> 53' gol Amator