SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ


     

 

SENIORZY / PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA / JESIEŃ 2019

Bramkarze
Hubert Duda / 2001
Adam Zwierz / 2001
Obrońcy
Mateusz Żakowski / 2000
Piotr Chmielak / 1991
Damian Wojciechowski / 1992
Kuba Świątek / 2002
Damian Świątek / 1991
Marcin Rząp / 1992
Piotr Felczak / 2001
Piotr Cieślak / 2004
Karol Siejka / 2001 / Bzura Chodaków
Pomocnicy
Mariusz Kunikowski / 1990
Kamil Wojciechowski / 1991
Tomasz Trafalski / 1993
Krystian Rafalski / 2000
Alan Karasek / 2000
Kamil Kwiatkowski / 2002
Dawid Skrzynecki / 1991
Krystian Wiśniewski / 1995
Krystian Wawrzyn / 1999 / AP Sochaczew
Kacper Krzemiński / 2004
Napastnicy

Oskar Kobierecki / 2001
Łukasz Józwik / 2001
Tomasz Grzywacz / 1988


SENIORZY / PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA / WIOSNA 2019

Bramkarze
Hubert Duda / 2001
Marcin Chmielak / 1993
Adam Zwierz / 2001
Obrońcy
Mateusz Żakowski / 2000
Piotr Chmielak / 1991
Damian Wojciechowski / 1992
Adam Zając / 1998
Łukasz Świątek / 1993
Kuba Świątek / 2002
Damian Świątek / 1991
Marcin Rząp / 1992
Piotr Felczak / 2001
Pomocnicy
Mariusz Kunikowski / 1990
Rafał Trakul / 1994
Mateusz Struzik / 1996
Kamil Wojciechowski / 1993
Hubert Krasoń / 1990
Tomasz Trafalski / 1993
Dawid Skrzynecki / 1991
Łukasz Józwik / 2001
Krystian Rafalski / 2000
Alan Karasek / 2000
Kamil Kwiatkowski / 2002
Michał Struzik / 2000

Napastnicy

Jakub Lis / 2001 / Znicz Pruszków
Oskar Kobierecki / 2001
Tomasz Grzywacz / 1988



TRAMPKARZE U-15 / ROCZNIK 2004 i MŁODSI / WIOSNA 2019

Bramkarze
Marcel Pakuła / 2005
Adam Piecka / 2004
Zawodnicy z pola

Kinga Brzezińska / 2006
Piotr Cieślak / 2004
Patryk Dudkiewicz / 2004
Hubert Jurek / 2007
Michał Kaliński / 2005
Piotr Kopka / 2007
Paweł Kraska / 2005
Piotr Kraska / 2005
Kacper Krzemiński / 2004
Michał Latoszewski / 2005
Dawid Malejko / 2005
Seweryn Piechucki / 2004
Kacper Piecka / 2005
Miłosz Staszewski / 2006
Konrad Stobiecki / 2006
Aleksandra Świtkiewicz / 2005
Arkadiusz Zając / 2004
Kacper Zając / 2006


SPARINGI 2019
SENIORZY


LATO 2019 

24.07.2019 (środa) godz. 19.30 / Chąśno
Olimpia Chąśno - Unia Iłów 4:5 (1:0)
 
Testowany x2, Grzywacz, Kunikowski, Chmielak

26.07.2019 (piątek) godz. 19.00 / Teresin
KS Teresin - Unia Iłów 2:5 (1:1)
 
Kunikowski, Testowany, D.Wojciechowski, Kubisz, Trafalski

01.08.2019 (czwartek) godz. 19.00 / Feliksów
Piast Feliksów - Unia Iłów 4:3 (3:0) 
 
Chmielak (k), Trafalski x2

02.08.2019 (piątek) godz. 18.30 / Iłów
Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 3:9 (2:2) 
 
Testowany, Grzywacz, Trafalski 

05.08.2019 (poniedziałek) godz. 18.30 / Iłów
Unia Iłów - Orkan Sochaczew 3:4 (3:2) 
 
Trafalski, Grzywacz, Świątek

07.08.2019 (środa) godz. 18.30 / Iłów
Unia - Tajfun Brochów 7:4 (3:1, 1:0, 3:3) 
 
Józwik x3, Chmielak, D.Wojciechowski, Kunikowski, samobójcza 


ZIMA 2019

24.02.2019 (niedziela) godz. 15.30 / Płock
Unia Iłów - Błękitni Gąbin (A) 5:1 (3:0)
Grzywacz Struzik Kobierecki

27.02.2019 (środa) godz. 19.30 / Łowicz
Pelikan II Łowicz (IV) - Unia Iłów 3:2 (2:2)
Trakul Kunikowski

2 marca 2019 (sobota) 17.30 / Ożarów Maz.
Tajfun Brochów (A) - Unia Iłów 1:7 (1:4)
Struzik Kunikowski D.Wojciechowski Trakul

9 marca 2019 (sobota) 15.00 / Skierniewice
Widok Skierniewice (LO) - Unia Iłów 1:4 (1:1)
Grzywacz K.Wojciechowski K.Rafalski Struzik

16 marca 2019 (sobota) godz. 14.30 / Wygoda
Zryw Wygoda (LO) - Unia Iłów 2:4 (1:1)
Lis
Grzywacz Karasek

 

ROCZNIK 2004 i MŁODSI

10 marca 2019 (niedziela) / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 4:6
Kacper Piecka Piotr Kopka Hubert Jurek

19 marca 2019 (wtorek) / Iłów
Unia Iłów - Promyk Nowa Sucha 1:4 (0:2)
Paweł Kraska


PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA


SEZON 2018/2019




© 2019 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.
Akceptuję