SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

     

 

SENIORZY / PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA

JESIEŃ 2020

Bramkarze
Hubert Duda / 2001
Dawid Kuśmider / 1992 Orkan Sochaczew
Obrońcy
Mateusz Żakowski / 2000
Damian Wojciechowski / 1992
Kuba Świątek / 2002
Damian Świątek / 1991
Łukasz Świątek / 1993
Marcin Rząp / 1992
Piotr Felczak / 2001
Karol Siejka / 2001
Przemysław Kamiński / 2003 AP Bzura Chodaków
Pomocnicy
Mariusz Kunikowski / 1990
Kamil Wojciechowski / 1991
Tomasz Trafalski / 1993
Łukasz Józwik / 2001
Krystian Rafalski / 2000
Alan Karasek / 2000
Kamil Kwiatkowski / 2002
Adrian Strycharski / 2001
Arkadiusz Błaszczyk / 1995
Jakub Lis / 2001 / Znicz Pruszków
Rafał Karpiński / 2004 SSM Wisła Płock
Kacper Krzemiński / 2004 wychowanek
Napastnicy

Oskar Kobierecki / 2001
Tomasz Grzywacz / 1988
Marcin Karasiński / 1989


WIOSNA 2020

Bramkarze
Hubert Duda / 2001
Adam Zwierz / 2001
Obrońcy
Mateusz Żakowski / 2000
Piotr Chmielak / 1991
Damian Wojciechowski / 1992
Kuba Świątek / 2002
Damian Świątek / 1991
Łukasz Świątek / 1993
Marcin Rząp / 1992
Piotr Felczak / 2001
Karol Siejka / 2001
Pomocnicy
Mariusz Kunikowski / 1990
Kamil Wojciechowski / 1991
Tomasz Trafalski / 1993
Łukasz Józwik / 2001
Krystian Rafalski / 2000
Alan Karasek / 2000
Kamil Kwiatkowski / 2002
Adrian Strycharski / 2001
Arkadiusz Błaszczyk / 1995 / LKS Rosanów
Napastnicy

Oskar Kobierecki / 2001
Tomasz Grzywacz / 1988
Marcin Karasiński / 1989 / Bzura Ozorków


SPARINGI 2020
SENIORZY


ZIMA 2020

>>> 10.03.2020 (wtorek) 20.00 / Łowicz
Pelikan II Łowicz (IV) - Unia Iłów 2:2 (1:0)
Błaszczyk Kwiatkowski

>>> 04.03.2020 (środa) 19.00 / Chąśno
Olimpia Chąśno (LO) - Unia Iłów 5:4 (3:3)
Kunikowski Trafalski Karasiński
samobójcza

>>> 01.03.2020 (niedziela) 19.00 / Płock
Unia Iłów - Mazowia Słubice (A) 4:6
3 x 30 min. (1:1, 1:1, 2:4)
Lis Chmielak Trafalski

>>> 22.02.2020 (sobota) 13.00 / Żychlin
Unia Iłów - Laktoza Łyszkowice (A) 4:1
3 x 30 min. (2:0, 1:0, 1:1)
Kobierecki Kwiatkowski
D. Wojciechowski



SPARINGI 2019
SENIORZY


LATO 2019 

24.07.2019 (środa) godz. 19.30 / Chąśno
Olimpia Chąśno - Unia Iłów 4:5 (1:0)
 
Testowany x2, Grzywacz, Kunikowski, Chmielak

26.07.2019 (piątek) godz. 19.00 / Teresin
KS Teresin - Unia Iłów 2:5 (1:1)
 
Kunikowski, Testowany, D.Wojciechowski, Kubisz, Trafalski

01.08.2019 (czwartek) godz. 19.00 / Feliksów
Piast Feliksów - Unia Iłów 4:3 (3:0) 
 
Chmielak (k), Trafalski x2

02.08.2019 (piątek) godz. 18.30 / Iłów
Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 3:9 (2:2) 
 
Testowany, Grzywacz, Trafalski 

05.08.2019 (poniedziałek) godz. 18.30 / Iłów
Unia Iłów - Orkan Sochaczew 3:4 (3:2) 
 
Trafalski, Grzywacz, Świątek

07.08.2019 (środa) godz. 18.30 / Iłów
Unia - Tajfun Brochów 7:4 (3:1, 1:0, 3:3) 
 
Józwik x3, Chmielak, D.Wojciechowski, Kunikowski, samobójcza 


ZIMA 2019

24.02.2019 (niedziela) godz. 15.30 / Płock
Unia Iłów - Błękitni Gąbin (A) 5:1 (3:0)
Grzywacz Struzik Kobierecki

27.02.2019 (środa) godz. 19.30 / Łowicz
Pelikan II Łowicz (IV) - Unia Iłów 3:2 (2:2)
Trakul Kunikowski

2 marca 2019 (sobota) 17.30 / Ożarów Maz.
Tajfun Brochów (A) - Unia Iłów 1:7 (1:4)
Struzik Kunikowski D.Wojciechowski Trakul

9 marca 2019 (sobota) 15.00 / Skierniewice
Widok Skierniewice (LO) - Unia Iłów 1:4 (1:1)
Grzywacz K.Wojciechowski K.Rafalski Struzik

16 marca 2019 (sobota) godz. 14.30 / Wygoda
Zryw Wygoda (LO) - Unia Iłów 2:4 (1:1)
Lis
Grzywacz Karasek

 

ROCZNIK 2004 i MŁODSI

10 marca 2019 (niedziela) / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 4:6
Kacper Piecka Piotr Kopka Hubert Jurek

19 marca 2019 (wtorek) / Iłów
Unia Iłów - Promyk Nowa Sucha 1:4 (0:2)
Paweł Kraska


PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA


SEZON 2019/2020


SEZON 2018/2019




© 2020 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.