Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Zmarł Wiceprezes naszego klubu

Tuż przed Świętami mamy bardzo smutną wiadomość. W piątek 3 kwietnia 2015 roku zmarł w wieku 54 lat wiceprezes SKF Unia Iłów Kazimierz Sławomir Grzywacz. Do 2012 roku był wieloletnim Prezesem Unii, a wcześniej w latach 80' i 90' reprezentował barwy naszego klubu jako zawodnik.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Witamy na oficjalnej stronie naszego klubu

Wraz z początkiem roku uruchamiamy oficjalną stronę internetową naszego klubu. Czas najwyższy zadbać o przekaz medialny, tym bardziej, że nasza drużyna seniorów po raz pierwszy w historii jest liderem rozgrywek w lidze okręgowej po rundzie jesiennej.

Małymi kroczkami będziemy uzupełniać poszczególne zakładki, ale już od teraz aktualne wiadomości będziemy przekazywać na bieżąco.

Mamy nadzieję, że ten serwis spełni oczekiwania naszych najbardziej zagorzałych kibiców. Jednocześnie naszym celem jest nie tylko przekazywanie aktualnych informacji o funkcjonowaniu klubu, chcemy, aby serwis ten stał się także nośnikiem promocyjno-reklamowym dla naszych partnerów - sponsorów, darczyńców i wszystkich tych, którzy wspierają działania naszego Stowarzyszenia.

Czytaj więcej...