Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Witamy na oficjalnej stronie naszego klubu

Wraz z początkiem roku uruchamiamy oficjalną stronę internetową naszego klubu. Czas najwyższy zadbać o przekaz medialny, tym bardziej, że nasza drużyna seniorów po raz pierwszy w historii jest liderem rozgrywek w lidze okręgowej po rundzie jesiennej.

Małymi kroczkami będziemy uzupełniać poszczególne zakładki, ale już od teraz aktualne wiadomości będziemy przekazywać na bieżąco.

Mamy nadzieję, że ten serwis spełni oczekiwania naszych najbardziej zagorzałych kibiców. Jednocześnie naszym celem jest nie tylko przekazywanie aktualnych informacji o funkcjonowaniu klubu, chcemy, aby serwis ten stał się także nośnikiem promocyjno-reklamowym dla naszych partnerów - sponsorów, darczyńców i wszystkich tych, którzy wspierają działania naszego Stowarzyszenia.

Co słychać w naszym klubie?
W lutym nasza drużyna seniorów, którą trenuje Pan Janusz Kruszewski rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej, w minioną niedzielę Unici zagrali w Walentynkowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Iłów.
Dzisiaj zaś rozegrają swój pierwszy tegoroczny sparing. Naszym rywalem będzie ekipa Błękitnych Gąbin, która na co dzień rywalizuje w Mazowieckiej IV Lidze.

Poza tym mamy dwie drużyny młodzików z roczników 2001 i 2002, które z sukcesami rywalizują w rozgrywkach piłkarskich. Trenerem obydwu drużyn jest Piotr Piotrowski. Oczywiście sukcesywnie na bieżąco będziemy informować o poczynaniach tych drużyn.