Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Trampkarze rozpoczynają rundę wiosenną

Dzisiaj rozpoczynają swoje rozgrywki ligowe trampkarze z rocznika 2001. Podopieczni Piotra Piotrowskiego podejmują na własnym boisku ekipę Zrywu Bielsk (sobota, godz. 14.00). Do rywalizacji w Płockiej I Lidze Trampkarzy U-14 przystąpiło 7 zespołów.

Przypomnijmy, że  jesienią nasza drużyna zajęła w tej lidze 2. miejsce, a lepszą okazała się tylko drużyna Mazura Gostynin.

Płocka I Liga Trampkarzy U-14
Unia Iłów 
 
Pegaz Drobin    
Zryw Bielsk    
Wisła Nowy Duninów    
Świt Staroźreby    
Delta Miszewko
Mazur Gostynin

Niestety od tej rundy naszą drużynę opuściło kolejnych dwóch czołowych zawodników, co bez wątpienia będzie sporym osłabieniem drużyny. Są to: Hubert Duda, który na czas nauki w gimnazjum sportowym odszedł do Pelikana Łowicz i Kuba Świątek, który został wypożyczony do Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Trenuje w drużynie, która rywalizuje w lidze wojewódzkiej czternastolatków, a prowadzi ją Tomasz Trafalski. Należy zaznaczyć, że Kuba jest o rok młodszy (rocznik 2002), a mimo to świetnie sobie radzi w rywalizacji ze starszymi kolegami. Poza tym musimy podkreślić, że w marcu tego roku Kuba został powołany do reprezentacji okręgu płockiego U-13 i uczestniczył w turnieju wojewódzkim reprezentacji kilku okręgów z Mazowsza. W łowickim gimnazjum uczy się także nasz były zawodnik Jakub Lis, który jesienią był wypożyczony do AP Sochaczew, a teraz postanowił kontynuować swoją przygodę, podobnie jak Hubert w Pelikanie Łowicz. Wyżej wymienionym zawodnikom życzymy sukcesów i jak największych postępów w rozwoju piłkarskim.