Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zwycięstwo trampkarzy na inaugurację

Tak się złożyło, że 1 kwietnia Płocki OZPN odwołał wszystkie mecze i w okresie przedświątecznym nie odbyły się zaplanowane spotkania ligowe z udziałem naszych drużyn. Nadrabiamy więc zaległości informacyjne, bo nasi trampkarze z rocznika 2001 w ostatnią sobotę marca zagrali swój pierwszy mecz tej wiosny.

Rywalem podopiecznych Piotra Piotrowskiego była ekipa Zrywu Bielsk. Po wyrównanej pierwszej połowie był remis, ale w drugiej połowie Maksymilian Jamroziński w zamieszaniu podbramkowym wykorzystał dogodną sytuację i nasza drużyna objęła prowadzenie. Od tego momentu nasz zespół miał przewagę w polu, lecz zabrakło dokładnego ostatniego podania i skutecznego wykończenia akcji, stąd wynik do końca już się nie zmienił.

W najbliższy weekend mamy wolny termin, a w piątek 17 kwietnia o godz. 17.00 gramy u siebie ze Świtem Staroźreby. Mecz z Wisłą Duninów, który miał się odbyć 4 kwietnia, zostanie rozegrany w innym terminie (czekamy na ustalenia w POZPN).

Unia Iłów - Zryw Bielsk 1:0 (0:0)

Bramka: Maksymilian Jamroziński
Skład:
Rafał Bartosiak, Artur Stodulski, Sebastian Zalewski, Mateusz Karpiński, Łukasz Użarowski (Mateusz Latoszewski), Mikołaj Jamroziński (Dawid Szczepanik), Szymon Dragan, ebyAdrian Orzeszek (Kamil Żakowski), Marcin Tomaszewski, Oskar Kobierecki, Maksymilian Jamroziński (Jakub Karpiński) 

Pozostałe wyniki 1. kolejki Płockiej I Ligi Trampkarzy U-14    

Świt Staroźreby - Delta Miszewko 2:3
Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 3:1
Wisła Duninów - pauza