Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Rocznik 2001 wiceliderem w lidze trampkarzy

Po rozegraniu 5 spotkań w Płockiej I Lidze Trampkarzy U-14 nasi trampkarze awansowali na 2. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Deltę Miszewko 3:1, a na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie 3 gole dla naszego zespołu zdobył Oskar Kobierecki.

Ponadto trzeba zauważyć, że źle zaczęliśmy ten mecz. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0, ale druga połowa przebiegała pod nasze dyktando, stąd 3 gole i komplet punktów dopisaliśmy do naszego konta. W sobotę 16 maja o godz. 13.00 gramy na wyjeździe ze Zrywem Bielsk, którego w pierwszym spotkaniu pokonaliśmy skromnie 1:0. Tym meczem rozpoczynamy rundę rewanżową, lecz przypominamy, że mamy jeszcze do rozegrania zaległy mecz z 2. kolejki.

Wykowo, 8.05.2015 (piątek) godz. 7.00
Delta Miszewko - Unia Iłów 1:3 (1:0)
Bramki dla Unii: Oskar Kobierecki - 3
Skład:
Rafał Bartosiak, Artur Stodulski, Mateusz Karpiński, Jakub Imiński, Łukasz Użarowski (Jakub Karpiński), Mateusz Regulski, Szymon Dragan, Marcin Tomaszewski, Adrian Orzeszek (Maksymilian Jamroziński), Mateusz Latoszewski (Mikołaj Jamroziński), Oskar Kobierecki

***

W 6. kolejce Mazur Gostynin nie dojechał do Iłowa i punkty zdobyliśmy  walkowerem.

***

Tydzień wcześniej przegraliśmy mecz z Pegazem Drobin, który wyrasta na faworyta naszej ligi. Zupełnie nam ten mecz nie wyszedł, przegraliśmy 0:3 i jak do tej pory jest to nasza jedyna porażka.