Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Trampkarze rozpoczynają kolejny sezon

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 rozpoczynają rozgrywki ligowe podopieczni Piotra Piotrowskiego z rocznika 2001. Na własnym boisku podejmują ekipę Orła Goleszyn w ramach 1. kolejki Płockiej I Ligi Trampkarzy U-15.

Po dobrym poprzednim sezonie pora na kolejny, w którym bez wątpienia nasz zespół będzie należał do faworytów ligi, choć głównym faworytem do zwycięstwa będzie zapewne ekipa Pegaza Drobin, która zrezygnowała z awansu do ligi wojewódzkiej.

Kadra TRAMPKARZY na sezon 2015/2016

Rafał BARTOSIAK (2001)
Piotr DAŁKIEWICZ (2002)
Szymon DRAGAN (2001)
Jakub IMIŃSKI (2001)
Maksymilian JAMROZIŃSKI (2003)
Mikołaj JAMROZIŃSKI (2003)
Przemysław KAMIŃSKI (2003)
Jakub KARPIŃSKI (2001)
Mateusz KARPIŃSKI (2001)
Oskar KOBIERECKI (2001)
Mateusz LATOSZEWSKI (2002)
Aleksander NAPIERACZ (2002)
Dawid OLKOWICZ (2001)
Piotr OLKOWICZ (2003)
Adrian ORZESZEK (2001)
Mateusz REGULSKI (2001)
Artur STODULSKI (2001)
Dawid SZCZEPANIK (2003)
Tomasz ŚWIERCZYŃSKI (2002)
Marcin TOMASZEWSKI (2001)
Łukasz UŻAROWSKI (2001)
Kamil ŻAKOWSKI (2002)
Michał ŻAKOWSKI (2002)
Sebastian ZALEWSKI (2001)

Trener - Piotr PIOTROWSKI

Terminarz Płockiej I Ligi Trampkarzy U-15 (jesień 2015) - I runda

1. Unia Iłów - Orzeł Goleszyn (22.08.2015, sobota, godz. 16.00)
2. Zorza Szczawin - Unia Iłów (26.08.2015, środa, godz. 17.00)
3. Pegaz Drobin - Unia Iłów (30.08.2015, niedziela, godz. 11.00)
4. Unia Iłów - Stoczniowiec Płock (6.09.2015, niedziela, godz. 11.00)
5. Stegny Wyszogród - Unia Iłów (9.09.2015, środa, godz. 17.00)
6. Unia Iłów - Błyskawica Lucień (13.09.2015, niedziela, godz. 12.00)
7. Delta Słupno - Unia Iłów (18.09.2015, piątek, godz. 17.30)

Dla uzupełnienia prezentujemy tabelę z poprzedniego sezonu, w którym nasza drużyna zajęła wysokie 2. miejsce.

Płocka I Liga Trampkarzy U-14 (rocznik 2001) - wiosna 2015

Poz. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki
1 Pegaz Drobin 12 33 11 0 1 55:9
2 Unia Iłów 12 29 9 2 1 26:8
3 Mazur Gostynin 12 24 8 0 4 53:22
4 Zryw Bielsk 12 17 5 2 5 36:29
5 Delta Miszewko 12 14 4 2 6 19:31
6 Świt Staroźreby 12 6 2 0 10 14:49
7 Wisła Duninów 12 0 0 0 12 11:66