Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Dwie porażki trampkarzy

W minionym tygodniu nasza drużyna trampkarzy rozegrała dwa mecze ligowe, w których niestety poniosła porażki. Z Zorzą Szczawin byliśmy faworytem, jednak okazało się, że gospodarze byli zdecydowanie silniejsi fizycznie i to głównie zadecydowało o naszej przegranej.

Z drugiej strony sędzia dopuszczał do ostrej gry, stąd nasi piłkarze jakby trochę wystraszeni pozwolili rywalowi strzelić 2 gole w pierwszej połowie, a sami zdobyli tylko jednego z rzutu karnego w drugiej części meczu. Wtedy też mieliśmy przewagę w polu, jednak zabrakło postawienia kropki na "i". Do Iłowa wróciliśmy bez punktów.

Zorza Szczawin – Unia Iłów 2:1  (2:0)
Bramka dla Unii:
Oskar Kobierecki
Skład:
Rafał Bartosiak - Sebastian Zalewski (36' Łukasz Użarowski), Mateusz Karpiński (36' Dawid Szczepanik), Mikołaj Jamroziński, Jakub Imiński, Adrian Orzeszek (50' Mateusz Latoszewski), Marcin Tomaszewski, Mateusz Regulski, Artur Stodulski - Kamil Żakowski, Oskar Kobierecki

Pozostałe wyniki 2. kolejki PLT U-15
Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 1:1
Delta Słupno - Stegny Wyszogród 2:1
Pegaz Drobin - Błyskawica Lucień 9:0

***

W niedzielę 30 sierpnia w Drobinie przegraliśmy 0:3 z tamtejszym Pegazem. Wynik został ustalony w pierwszej połowie, kiedy to gospodarze zdobyli 3 gole. My niestety byliśmy nieskuteczni, bo nie wykorzystaliśmy trzech stuprocentowych sytuacji. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale nadal szwankowała skuteczność. Po powrocie z Drobina spotkaliśmy się na wspólnym grillu, który był małym pożegnaniem z drużyną naszych czołowych zawodników - braci Jamrozińskich, którzy wyjeżdżają z rodzicami za granicę.

Następny mecz gramy u siebie ze Stoczniowcem Płock (6.09.2015, niedziela, godz. 11.00)

Pegaz Drobin - Unia Iłów 3:0 (3:0)