Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Dwie wygrane i remis naszych trampkarzy

Kolejne 3 mecze w Płockiej Lidze Trampkarzy U-15 rozegrali podopieczni Piotra Piotrowskiego. 2 zwycięstwa i 1 remis to bilans tych spotkań, 7 zdobytych punktów dało nam awans na 4. miejsce w rozgrywkach po 6. kolejkach.

W najbliższy piątek gramy na wyjeździe z Deltą Słupno, która z dorobkiem 12 punktów zajmuje 3. miejsce w lidze.

Poniżej podajemy wszystkie wyniki 3 ostatnich kolejek w PLT U-15, składy oraz strzelców w meczach z udziałem naszej drużyny.

Iłów, 13.09.2015 (niedziela), godz. 12.00
Unia Iłów - Błyskawica Lucień 5:0 (1:0)
Bramki dla Unii:
Oskar Kobierecki - 2, Kamil Żakowski, Adrian Orzeszek, Marcin Tomaszewski
Skład: Mateusz Karpiński - Jakub Imiński, Mateusz Regulski Sebastian Zalewski (Dawid Sczepanik), Artur Stodulski, Łukasz Użarowski, Szymon Dragan, Marcin Tomaszewski, Kamil Żakowski (Mateusz Latoszewski), Adrian Orzeszek (Jakub Karpiński), Oskar Kobierecki

Pozostałe wyniki 6. kolejki PLT U-15
Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 3:3
Zorza Szczawin Kościelny - Delta Słupno 4:3
Pegaz Drobin - Orzeł Goleszyn 5:1

***

Wyszogród, 09.09.2015 (środa), godz. 17.00
Stegny Wyszogród - Unia Iłów 1:4 (0:2)
Bramki dla Unii: Szymon Dragan - 2, Adrian Orzeszek, Oskar Kobierecki
Skład:
Mateusz Karpiński - Mateusz Regulski (Dawid Szczepanik), Rafał Bartosiak (Dawid Olkowicz), Jakub Imiński, Łukasz Użarowski (Mateusz Latoszewski), Sebastian Zalewski, Szymon Dragan, Marcin Tomaszewski, Artur Stodulski (Michał Żakowski), Adrian Orzeszek (Jakub Karpiński), Oskar Kobierecki

Pozostałe wyniki 5. kolejki PLT U-15
Stoczniowiec Płock - Pegaz Drobin 0:4
Błyskawica Lucień - Zorza Szczawin Kościelny 1:8
Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 3:0

***

Iłów, 06.09.2015 (niedziela), godz. 11.00
Unia Iłów - Stoczniowiec Płock 1:1 (0:0)
Bramka dla Unii:
Oskar Kobierecki
Skład:
Mateusz Karpiński - Artur Stodulski, Rafał Bartosiak, Jakub Imiński, Sebastian Zalewski, Mateusz Latoszewski, Mateusz Regulski, Marcin Tomaszewski, Jakub Karpiński (Michał Żakowski), Adrian Orzeszek, Oskar Kobierecki

Pozostałe wyniki 4. kolejki PLT U-15
Pegaz Drobin - Delta Słupno 3:1
Zorza Szczawin Kościelny - Stegny Wyszogród 8:2
Orzeł Goleszyn - Błyskawica Lucień 2:0

Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1 Pegaz Drobin 5 15 5 0 0 24:2
2 Zorza Szczawin Kościelny 5 15 5 0 0 28:8
3 Delta Słupno 6 12 4 0 2 20:10
4 Unia Iłów 6 10 3 1 2 15:7
5 Stegny Wyszogród 6 7 2 1 3 13:16
6 Orzeł Goleszyn 6 4 1 1 4 4:18
7 Stoczniowiec Płock 6 3 0 3 3 8:19
8 Błyskawica Lucień 6 0 0 0 6 1:33