Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zwycięstwo trampkarzy na boisku w Szczawinie

W niedzielę 17 kwietnia nasza drużyna z rocznika 2001 rozegrała mecz 2. kolejki Płockiej Ligi Trampkarzy U-15. Jej rywalem była ekipa Zorzy Szczawin, która w poprzednim sezonie zajęła 2. miejsce w tych rozgrywkach.

Mecz zaczęliśmy pechowo, bo w pierwszej minucie straciliśmy gola. W dalszej części przejęliśmy inicjatywę i pod koniec pierwszej połowy wyrównaliśmy. W drugiej połowie graliśmy podobnie, inicjatywa nadal należała do naszej ekipy i zdobyliśmy kolejne dwa gole. Zespół gospodarzy zaś próbował grać długą piłką na swojego rosłego napastnika, który nie przebierał w środkach. W samej końcówce z rzutu wolnego straciliśmy 2 bramkę. Ostatecznie wygraliśmy 3:2 i po dwóch kolejkach mamy komplet punktów.

Dla Zorzy ten mecz okazał się wielkim rozczarowaniem, nie dość, że przegrali na własnym boisku, to na domiar złego okazało się, że w ich zespole wystąpiło 7 zawodników, którzy zgodnie z regulaminem nie powinni grać w tym meczu. Za ten incydent odpowiada trener tego zespołu, ale my nie będziemy rozwijać i komentować tego tematu. Mecz zapewne zostanie zweryfikowany na 3:0 dla nas.

W sobotę 23 kwietnia 2016 o godz. 17.00 gramy u siebie liderem, ekipą Akademii Piłkarskiej Sochaczew

Zorza Szczawin - Unia Iłów 2:3 (1:1)
Bramki dla Unii: Adrian Orzeszek, Oskar Kobierecki, Konrad Kraska