Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Młodziki po dwóch meczach w rundzie wiosennej

Podopieczni Piotra Piotrowskiego z rocznika 2002 zainaugurowali rozgrywki wiosenne w niedzielę 19 kwietnia. Ich rywalem była drużyna Amatora Maszewo, która po rundzie jesiennej zajmowała 1. miejsce w Płockiej Lidze Młodzików U-13.

Do przerwy nasz zespół dzielnie przeciwstawił się liderowi, jednak w drugiej połowie Amator strzelił 3 gole i zasłużenie wygrał. Mimo to wielkie brawa dla naszego zespołu za ambitną walkę do końca.

Przy okazji informujemy, że Kuba Świątek, nasz czołowy zawodnik został wypożyczony do Akademii Piłkarskiej Sochaczew  do drużyny trampkarzy (rocznik 2001), którą opiekuje się Tomasz Trafalski. Ponadto z Płockiej Ligi Młodzików U-13 wycofała się druga drużyna Akademii, stąd wyniki meczów z udziałem tej drużyny z rundy jesiennej zostały anulowane.

Unia Iłów - Amator Maszewo 0:3 (0:0)
Skład:
Dawid Szczepanik, Piotr Dałkiewicz, Maksymilian Jamroziński, Anna Kujawa, Mateusz Latoszewski, Mikołaj Jamroziński, Piotr Olkowicz, Michał Żakowski, Kamil Żakowski

***

W sobotę 25 kwietnia nasza drużyna udała się na mecz z outsiderem ULKS Ciółkowo. Nasze zwycięstwo 17:1 nie podlegało żadnej dyskusji, lecz rywal w tym meczu miał duże kłopoty kadrowe. Gospodarze zagrali w 7-osobowym składzie (przypomnijmy, że ten rocznik gra w 9-osobowych składach), stąd nie był w stanie nawiązać jakiejkowlwiek walki.

ULKS Ciółkowo - Unia Iłów 1:17 (0:7)
Bramki dla Unii: Mateusz Latoszewski - 6, Jamroziński Mikołaj - 3, Jamroziński Maksymilian - 3, Piotr Olkowicz - 2, Przemysław Kamiński - 2, Dawid Szczepanik - 2