Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Drugie miejsce rocznika 2004 na turnieju w Iłowie

Po raz pierwszy na naszej stronie informacja o naszych najmłodszych piłkarzach, którzy od pół roku trenują w naszym klubie, a ostatnio uczestniczyli w pierwszym turnieju dla ich rocznika, który odbył się w piątek 30 stycznia 2015 r. w Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie.

W turnieju wystartowało 6 drużyn z rocznika 2004, w tym dwa nasze zespoły. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się ekipa Unii Boryszew, która wygrała wszystkie mecze, w tym decydujący z naszym zespołem 4:1. Należy jednak zaznaczyć, że Iłowiacy długi czas dzielnie walczyli z rywalem, który co też trzeba odnotować trenuje już od trzech lat. Dopiero w końcowych minutach Boryszew podwyższył wynik strzelając dwa gole i tym samym przypieczętował swoje zwycięstwo.

Nasza drużyna w końcowym rozrachunku zajęła 2. miejsce, zdobywając 10 punktów (3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka). W tym turnieju naszą Unię prowadził trener Tomasz Trafalski, który od niedawna jest też trenerem seniorów. Na uwagę zasługuje fakt, że najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Adrian Tomala (6 goli), a trenerzy z poszczególnych drużyn wybrali najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika turnieju. Co ciekawe w tym głosowaniu wygrali nasi piłkarze, tytuł najlepszego bramkarza otrzymał  Adam Piecka (Unia  II Iłów), a najlepszym zawodnikiem został Marcel Orzeszek (Unia I Iłów). Jego wybór jest tym bardziej cenny, że Marcel jest urodzony w 2005 roku.

Wyniki
Unia I Iłów - Unia II Iłów
3:0
Orkan Sochaczew - AP Sochaczew 1:2
Pogoń Słupia - Unia Boryszew 0:7
Unia I Iłów - AP Sochaczew 2:0
Pogoń Słupia - Orkan Sochaczew 0:0
Unia II Iłów - Unia Boryszew 0:2
Orkan Sochaczew - Unia I Iłów 0:0
Unia II Iłów - Pogoń Słupia 0:3
Unia Boryszew - AP Sochaczew 5:0
Pogoń Słupia - Unia I Iłów 0:3
Unia II Iłów - Orkan Sochaczew 1:2
AP Sochaczew - Pogoń Słupia 1:2
Orkan Sochaczew - Unia Boryszew 0:3
AP Sochaczew - Unia II Iłów 3:1
Unia I Iłów - Unia Boryszew 1:4

Końcowa tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Unia Boryszew 5 15 21:1
2. Unia I Iłów 5 10 9:4
3. Pogoń Słupia 5 7 5:11
4. AP Sochaczew 5 6 5:10
5. Orkan Sochaczew 5 5 3:6
6. Unia II Iłów 5 0 2:13

Skład Unia I Iłów: Marcel Pakuła, Ola Kowalczyk, Rafał Karpiński (2 gole), Adrian Tomala (6 goli), Marcel Orzeszek (1 gol), Łukasz Karpiński, Oliwier Głażewski

Skład Unia II Iłów: Adam Piecka, Kacper Krzemińsk (1 gol),  Kacper Kuźmiński, Kacper Barcewicz, Arkadiusz Zając, Hubert Jurek, Hubert Krakowiak, Kornelia Pakuła

Zwycięzca turnieju Unia Boryszew: Jakub Jeznach, Bartłomiej Rybak, Maksymilian Awtuch (2 gole), Patryk Olejniczak (5 goli), Damian Rogowski, Jakub Kowalczyk, Bartłomiej Owczarzak, Patryk Rygacki (5 goli), Marcel Wojciechowski (3 gole), Bartłomiej Terenowicz (5 goli)