Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie jesieni dla rocznika 2005

Już wcześniej informowaliśmy o poczynaniach naszych najmłodszych piłkarzy, teraz przyszedł czas na ostateczne podsumowanie, bo wszystkie drużyny rozegrały swoje turnieje i mamy już ostateczną klasyfikację po rundzie jesiennej.

Czytaj więcej: Podsumowanie jesieni dla rocznika 2005

Trzeci turniej Orlików U-11

W minioną niedzielę nasi najmłodsi piłkarze rozegrali swój trzeci i ostatni tej jesieni turniej w ramach Płockiej Ligi Orlików U-11. W rywalizacji czterech drużyn podopieczni Tomasza Trafalskiego zajęli 2. miejsce.

Czytaj więcej: Trzeci turniej Orlików U-11

Drugi turniej Orlików

W niedzielę 20 września podopieczni Tomka Trafalskiego z rocznika 2005 zagrali w drugim turnieju Orlików w ramach Płockiej Ligi Orlik U-11. Tym razem nasza drużyna rozegrała 3 mecze, z których dwa  zremisowała i niestety jeden przegrała. Mecz z GKS Góra nie odbył się, bo ekipa z Góry nie dojechała na turniej i tym samym punkty zdobyliśmy walkowerem.

Czytaj więcej: Drugi turniej Orlików

Orliki z rocznika 2005 rozpoczęli sezon

Najwyższa pora napisać kilku słów o poczynaniach naszych najmłodszych piłkarzy, którzy w niedzielę 6 września rozpoczęli rozgrywki turniejowe w Płockiej Lidze Orlik U-11. Od tego sezonu trenerem najmłodszej grupy w naszym klubie jest Tomasz Trafalski, który jednocześnie jest grającym trenerem seniorów.

Czytaj więcej: Orliki z rocznika 2005 rozpoczęli sezon