Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Trzeci turniej Orlików U-11

W minioną niedzielę nasi najmłodsi piłkarze rozegrali swój trzeci i ostatni tej jesieni turniej w ramach Płockiej Ligi Orlików U-11. W rywalizacji czterech drużyn podopieczni Tomasza Trafalskiego zajęli 2. miejsce.

Wygrane z Mazurem Gostynin i Stoczniowcem Płock oraz nieznaczna porażka z Wisłą Płock to bilans tego turnieju. Na uwagę zasługuje przede wszystkim mecz z Mazurem Gostynin, który do przerwy przegrywaliśmy 0:2. W drugiej połowie nasza drużyna zdobyła 4 gole i wygrała ostatecznie 4:2. 3 gole w tym meczu były dziełem Marcela Orzeszka, który jest naszym najskuteczniejszym  strzelcem. Porażka z Wisłą Płock była naszą drugą porażką na 10 rozegranych spotkań w tej rundzie. Ponadto 4 mecze wygraliśmy i 4 zremisowaliśmy, co dało nam 16 punktów i mamy dużą szansę zakwalifikować się do ósemki drużyn, które wiosną zagrają w grupie mistrzowskiej o miejsca 1-8. Ostateczne wyniki poznamy w najbliższą niedzielę, wtedy ostatnie mecze rozegrane zostaną w grupach I i II. W tej chwili w klasyfikacji łącznej zajmujemy 5. miejsce, lecz 4 zespoły mają szansę nas wyprzedzić, dlatego musimy poczekać na ostateczne rozstrzygnięcia do 11 października 2015.