Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Pierwszy tegoroczny sparing

We wtorek wieczorem nasza drużyna rozegrała swój pierwszy tegoroczny sparing, a naszym rywalem była czwartoligowa ekipa Błękitnych Gąbin. Po w miarę niezłej pierwszej połowie (przegrywaliśmy 1:2), w drugiej Błękitni całkowicie nas zdominowali i zasłużenie wygrali 5:1.

Początek meczu wyraźnie należał do wyżej notowanych Gąbinian, którzy szybko zdobyli 2 gole. Wraz z upływem czasu mecz się wyrównał. Kilka śmielszych ataków z naszej strony, przyniosło nam bramkowy efekt. W 36. minucie kontaktowego gola zdobył Arek Smagała.

Druga odsłona pokazała, że rywal gra na co dzień o klasę rozgrywkową wyżej. My opadliśmy z sił, a Gąbin prowadził grę i swoją przewagę udokumentował strzeleniem 3 goli. Co prawda i my mieliśmy swoje szanse, ale niestety w decydujących momentach zabrakło skuteczności.

Unia Iłów - Błękitni Gąbin 1:5 (1:2)