Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Porażka na inaugurację

Nieudany występ naszej drużyny na inaugurację rundy wiosennej stał się faktem. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu i prowadziliśmy pewnie 2:0. Wtedy chyba nikt nie przypuszczał, że z Płocka nie przywieziemy punktów.

A jednak nie dość, że przegraliśmy, to w drugiej połowie zagraliśmy katastrofalnie źle w defensywie. Ostatecznie Stoczniowiec wygrał 5:2. No cóż trzeba wyciągnąć wnioski, zastanowić się co tak na prawdę stało się w drugiej połowie z naszym zespołem.  Jeśli weźmiemy pod uwagę, że do przerwy gospodarze tylko raz znaleźli się w naszym polu karnym, to trudno zrozumieć słabość naszej drużyny w drugiej odsłonie. Do tego momentu Unici grali szybko, pomysłowo i stworzyli sobie kilka znakomitych sytuacji bramkowych.

W pierwszej połowie dobrą partię rozegrał Piotr Trafalski, który nie dość, że zdobył bramkę, to wypracował kilka dogodnych sytuacji dla swoich partnerów. Dobrze grali też w środku pola Kamil Wojciechowski i Grzegorz Banasiak. Co chwilę gorąco przed bramką Stoczniowca było za sprawą Tomka Grzywacza i Arka Smagały. Piłkarze Stoczniowca często w tym czasie faulowali i to była ich jedyna metoda na naszą ofensywną grę.

Niestety w drugiej połowie role się odwróciły, naszym piłkarzom zabrakło chyba "tlenu" i koncentracji. Indywidualne błędy, po których straciliśmy przynajmniej 3 gole, poza tym nasi zmiennicy nie pokazali nic, co mogłoby zaskoczyć gospodarzy. A Ci wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy i wykorzystali nasze błędy w stu procentach.

W najbliższą sobotę gramy u siebie ze Skrą Drobin, która wygrała swój mecz z Duninowem i objęła prowadzenie w tabeli Płockiej Ligi Okręgowej.

Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 5:2 (0:2)