Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zdecydowane zwycięstwo z Czermnem

Nasza drużyna nie pozostawiła cienia wątpliwości, kto był lepszym zespołem w meczu pomiędzy Unią Czermno, a Unią Iłów. Wygraliśmy wysoko 6:0, a po 3 gole zdobyli Sebastian Witkowski i Arkadiusz Smagała. Tym samym nasz zespół jest coraz bliżej awansu do IV ligi.

Co prawda do końca rozgrywek pozostały jeszcze 4. kolejki, ale mało prawdopodobne wydaje się, aby Unia nie wykorzystała swojej szansy. Za tydzień Unici grają w Łukomiu, a potem mecz ostatniej szansy dla Goleszyna w Iłowie.

Wracając do meczu z Czermnem należy podkreślić, że nasz zespół szybko objął prowadzenie i do końca pierwszej połowy  grał spokojnie, kontrolował wydarzenia na boisku, zdobywając jeszcze dwie bramki. Autorem wszystkich trzech goli w tej części gry był Sebastian Witkowski, którego idealnie obsłużyli: Tomek Grzywacz (dwa razy) i Łukasz Świątek.

Druga połowa to była prawdziwa wymiana ciosów, sporo akcji bramkowych z obu stron, z tym że w naszym zespole w tej odsłonie hat-trickiem popisał się Arek Smagała, a z drugiej strony świetnie bronił nasz bramkarz Michał Siemiński. Gdyby wspomniany Smagała wykorzystał pozostałe swoje sytuacje, wynik mógłby być znacznie wyższy. Poza tym Piotr Trafalski kilka razy mógł wpisać się na listę strzelców, ale jego strzały mijały światło bramki. Ogólnie zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i możemy się cieszyć z kolejnych punktów.

W pozostałych meczach obyło się raczej bez niespodzianek, Skra Drobin wygrała z Ciółkowem, a Orzeł Goleszyn zremisował z Kasztelanem Sierpc i tym samym do minimum ograniczył swoje szanse na miejsce barażowe.

Unia Czermno - Unia Iłów 0:6 (0:3)