Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Koniec przygody z Pucharem Polski

W środę nasza drużyna w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego podejmowała rezerwy Wisły Płock, na co dzień grających w IV lidze. Zwycięstwo gości nie podlegało dyskusji, choć trzeba przyznać, że niektórzy nasi gracze chyba wystraszyli się swoich rywali.

Szybko stracone 3 gole ustawiły mecz, ale kiedy Damian Wojciechowski zdobył bramkę z rzutu wolnego nasz zespół śmielej zaatakował bramkę Wiślaków i wynik 1:3 utrzymywał się aż do 72 minuty. Po stracie czwartej bramki Unici zapomnieli o obronie, czego dowodem są stracone kolejne 3 gole. Ostatecznie przegraliśmy 2:7.

Porażka mogła być mniej dotkliwa, ale w naszym zespole ewidentnie zabrakło Kamila Wojciechowskiego i Dawida Skrzyneckiego. Osamotniony w ataku Tomek Grzywacz niewiele mógł zdziałać, a po upływie 70 minut nasz trener nie wiedzieć czemu go zmienił, choć wtedy wydawało się, że wespół z Arkiem Smagałą mogą jeszcze coś zdziałać w ofensywie. Niestety od tego momentu goście zdobyli jeszcze 4 gole, a dla nas drugą bramkę strzelił głową Damian Świątek.

W sobotę o godz. 11.00 gramy mecz ligowy ze Stoczniowcem Płock.

Unia Iłów - Wisła II Płock 2:7 (1:3)
Bramki dla Unii: 25' Damian Wojciechowski (z wolnego), 85' Damian Świątek
Skład:
Michał Siemiński - Damian Wojciechowski, Łukasz Świątek, Damian Świątek, Mateusz Janicki - Kamil Duda (46' Krzysztof Dałkiewicz), Grzegorz Banasiak, Hubert Krasoń, Sebastian Witkowski (46' Arkadiusz Smagała) - Mateusz Cieślak, Tomasz Grzywacz (70' Marcin Rząp)

Poniżej wszystkie wyniki pucharowe z okręgu płockiego i zestaw par półfinałowych.

PUCHAR POLSKI POZPN – ĆWIERĆFINAŁY (15.10.2014, godz. 16.00)
Unia Iłów – Wisła II Płock 2:7 (1:3)
Wisła Sobowo – Kasztelan Sierpc 2:6 (2:3)
Zryw Bielsk – Błękitni Gąbin 0:3 (0:1)
Skra Drobin – Bzura Chodaków 0:3 v.o.

PUCHAR POLSKI POZPN – PÓŁFINAŁY (22.10.2014, godz. 15.00)