Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Wygrana w Płocku ze Stoczniowcem

Mimo, że Stoczniowiec zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, to nie był dla nas łatwy mecz. Wygraliśmy 2:1, ale zwycięstwo wyrwaliśmy w samej końcówce.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, w drugiej dopiero uzyskaliśmy sporą przewagę, ale na prowadzenie jako pierwsi wyszli gospodarze. Potem wyrównał Kamil Wojciechowski i mimo, że w dalszej części mieliśmy kilka świetnych sytuacji bramkowych, to do 89. minuty był remis. Wtedy właśnie Grzegorz Banasiak zdobył zwycięską bramkę na wagę niezwykle ważnych 3 punktów.
W następnym meczu podejmujemy u siebie Błyskawicę Lucień (sobota, 25.10.2014, godz. 14.00).

Stoczniowiec Płock – Unia Iłów 1:2  (0:0)
Bramki dla Unii:
65' Kamil Wojciechowski, 89' Grzegorz Banasiak