Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zasłużona wygrana z Błyskawicą Lucień

Po wygranej 2:1 z Błyskawicą Lucień awansowaliśmy na 7. miejsce w tabeli Płockiej Ligi Okręgowej. Dwa gole dla naszej drużyny strzelił Arek Smagała, który potwierdził w tym meczu, że jego forma wzrasta.

Do przerwy był remis 1:1, a bramki zostały zdobyte w pierwszych minutach meczu. Goście objęli prowadzenie, chwile potem nasz zespół wyrównał. W drugiej połowie osiągnęliśmy nawet sporą przewagę, jednak zdobyliśmy tylko jednego gola mimo, że sytuacji bramkowych nie brakowało. Najlepszą okazję zmarnował Tomek Grzywacz nie wykorzystując rzutu karnego.

Runda jesienna dobiega końca, ostatnia kolejka została przełożona na 8/9 listopada. Wtedy to na boisku w Goleszynie zagramy z tamtejszym Orłem. ale wszystko wskazuje, że jeśli pogoda pozwoli, to jeszcze w tym roku zostaną rozegrane 2 kolejki rundy rewanżowej.

Unia Iłów - Błyskawica Lucień 2:1 (1:1)