Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Niespodzianka była blisko, Unia wicemistrzem powiatu

W niedzielę 7 grudnia nasza drużyna seniorów uczestniczyła w turnieju halowym w Sochaczewie, którego organizatorem był Klub Sportowy Bzura Chodaków. Pod wodzą nowego trenera Tomasza Trafalskiego, który zastąpił na tym stanowisku Bartosza Kozłowskiego, Unici byli bliscy sprawienia dużej niespodzianki.

W meczu finałowym na 3 minuty przed końcem Unia prowadziła z gospodarzami turnieju 1:0. Niestety chwila nieuwagi sprawiła, że Bzura wyrównała, a potem zdobyła zwycięskiego gola po kapitalnym uderzeniu z dystansu. Szkoda straconej szansy, tym bardziej, że w meczu grupowym nasza drużyna pokonała Bzurę 2:0, a w pozostałych meczach zdecydowanie ogrywała swoich rywali. Należy więc pochwalić nasz zespół za bardzo dobrą grę, a walka jak równy z równym z liderem IV ligi pokazuje spory potencjał naszych zawodników. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra postawa naszego bramkarza Michała Siemińskiego, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

To był udany debiut grającego trenera, który jednocześnie jest dużym wzmocnieniem dla naszego zespołu. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn z powiatu. Najpierw rywalizowano w dwóch grupach, a potem odbyły się mecze półfinałowe i o poszczególne miejsca. Turniej zorganizowano z okazji 85-lecia Bzury i można rzec, że był Nieoficjalnymi Mistrzostwami Powiatu Sochaczewskiego w Halowej Piłce Piłce Nożnej.

GRUPA A
Unia Iłów – Piast Feliksów 2:0
gole: Ł.Świątek - 2
Bzura Chodaków – FK Rybno 3:0
Unia Iłów – FK Rybno 3:1 gole: Ł.Świątek, K.Wojciechowski, Dawid Wojciechowski
Bzura Chodaków – Piast Feliksów 4:0
Piast Feliksów – FK Rybno 2:0
Bzura Chodaków – Unia Iłów 0:2 gole: K.Wojciechowski, Damian Wojciechowski

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.  Unia Iłów
3 9 7:1
2.  Bzura Chodaków
3 6 7:2
3.  Piast Feliksów 3 3 2:6
4.  FK Rybno 3 0 1:8

 

 

 

 

 


GRUPA B
KS Teresin – Sokół Budki Piaseckie 1:1
Promyk Nowa Sucha – Tajfun Brochów 2:1
Sokół Budki Piaseckie – Promyk Nowa Sucha 2:2
KS Teresin – Tajfun Brochów 1:2
KS Teresin – Promyk Nowa Sucha 2:6
Sokół Budki Piaseckie – Tajfun Brochów 1:0

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.  Promyk Nowa Sucha
3 7 10:5
2.  Sokół Budki Piaseckie
3 5 4:3
3.  Tajfun Brochów 3 3 3:4
4.  KS Teresin 3 1 4:9

 

 

 

 PÓŁFINAŁY
Unia Iłów – Sokół Budki Piaseckie 4:0 gole: Smagała - 2, Ł.Świątek, K.Wojciechowski
Bzura Chodaków – Promyk Nowa Sucha 1:0

O MIEJSCE 7
FK Rybno – KS Teresin 0:1

O MIEJSCE 5
Piast Feliksów – Tajfun Brochów 5:0

O MIEJSCE 3
Sokół Budki Piaseckie – Promyk Nowa Sucha 1:0

O MIEJSCE 1
Bzura Chodaków – Unia Iłów 2:1 (0:1)  gol: Smagała

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:
1. Bzura Chodaków
2. Unia Iłów
3. Sokół Budki Piaseckie
4. Promyk Nowa Sucha
5. Piast Feliksów
6. Tajfun Brochów
7. KS Teresin
8. FK Rybno

Najlepszy zawodnik: Kamil Bartosiewicz (Bzura Chodaków)
Najlepszy bramkarz: Michał Siemiński (Unia Iłów)
Najlepszy strzelec: Adrian Dąbrowski (Promyk Nowa Sucha) – 5 goli

Skład: Michał Siemiński, Kamil Wojciechowski (3 gole), Tomasz Trafalski, Łukasz Świątek (4), Arkadiusz Smagała (3), Damian Wojciechowski (1), Mateusz Janicki, Nikodem Orzeszek, Damian Świątek, Dawid Wojciechowski (1)