Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Puchar Wójta Gminy Sochaczew przyjechał do Iłowa

W niedzielę 18 stycznia nasi seniorzy wygrali XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Sochaczew, który rozegrany został w Hali Sportowej Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie. Drugie miejsce zajął Promyk Nowa Sucha, a trzecie Korona Wejsce.

Po raz drugi pod wodzą Tomasza Trafalskiego nasza drużyna rozegrała turniej halowy, który należy uznać za bardzo udany. Nie dość, że wygraliśmy, to jeszcze nasi zawodnicy zgarnęli nagrody indywidualne: Arek Smagała został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Michał Siemiński najlepszym bramkarzem.

Grupa A
KS Teresin – Unia Iłów 0:1 gol: Smagała
Korona Wejsce – Piast Feliksów 1:1
KS Teresin – Korona Wejsce 1:3
Unia Iłów – Piast Feliksów 2:1 gole: Smagała, Walewski
Korona Wejsce – Unia Iłów 1:1 gol: K. Wojciechowski
Piast Feliksów – KS Teresin 4:0

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Unia Iłów 3 7 4:2
2. Korona Wejsce 3 5 5:3
3. Piast Feliksów 3 4 6:3
4. KS Teresin 3 0 1:8

Grupa B
FK Rybno – Promyk Nowa Sucha 0:2
Tajfun Brochów – Sokół Budki Piaseckie 0:1
Promyk Nowa Sucha – Sokół Budki Piaseckie 5:0
FK Rybno – Tajfun Brochów 0:2
Tajfun Brochów – Promyk Nowa Sucha 0:2
Sokół Budki Piaseckie – FK Rybno 3:2

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Promyk Nowa Sucha 3 9 9:0
2. Sokół Budki Piaseckie 3 6 4:7
3. Tajfun Brochów 3 3 2:3
4. FK Rybno 3 0 2:7

Półfinały
Unia Iłów – Sokół Budki Piaseckie 3:0 gole: Smagała, K. Wojciechowski, T. Trafalski
Promyk Nowa Sucha – Korona Wejsce 1:1 k. 2:0

O 7. miejsce:
KS Teresin – FK Rybno 6:2

O 5. miejsce:
Piast Feliksów – Tajfun Brochów 0:0 k. 1:2

O 3. miejsce:
Sokół Budki Piaseckie – Korona Wejsce 1:2

Finał:
Unia Iłów – Promyk Nowa Sucha 2:1 (1:0) gole: Smagała, Krasoń

Ostateczna kolejność (w nawiasach najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach)
1. Unia Iłów (Arkadiusz Smagała)
2. Promyk Nowa Sucha (Sebastian Grefkowicz)
3. Korona Wejsce (Paweł Wróbel)
4. Sokół Budki Piaseckie (Mateusz Bryński)
5. UKS Brochów (Artur Pręgowski)
6. KS Piast Feliksów (Łukasz Piórkowski)
7. KS Teresin (Piotr Jabłoński)
8. FK Rybno (Bartłomiej Dragoński)

Skład naszego zespołu: Michał Siemiński, Tomasz Trafalski, Piotr Trafalski, Damian Wojciechowski, Kamil Wojciechowski, Arkadiusz Smagała, Hubert Krasoń, Łukasz Świątek, Mateusz Janicki, Bartłomiej Walewski.

Najlepszy bramkarz: Michał Simiński (Unia Iłów)
Najskuteczniejszy zawodnik: Adrian Dąbrowski (Promyk Nowa Sucha)
Najlepszy zawodnik turnieju: Arkadiusz Smagała (Unia Iłów)