Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Porażka z rezerwami Pelikana Łowicz

W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna seniorów rozegrała kolejny mecz kontrolny, w którym naszym rywalem była ekipa rezerw Pelikana Łowicz. Przegraliśmy 3:5, a ozdobą meczu były dwie bramki z rzutów wolnych, które zdobyli Arek Smagała i Damian Wojciechowski.

Bardzo źle nasz zespół rozpoczął ten mecz, po kwadransie goście prowadzili 2:0 i trzeba było gonić wynik. Z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę, ale Pelikan wykorzystał nasze błędy w obronie i pierwsza porażka tej zimy stała się faktem. To był niezwykle pożyteczny sparing, bo takie właśnie mecze dają wyznacznik, nad jakimi elementami nasza drużyna musi pracować. Za tydzień w sobotę gramy kolejny sparing w Chąśnie z tamtejszą Olimpią (godzina do ustalenia).

Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 3:5 (1:4)
Bramki dla Unii:
Arkadiusz Smagała, Damian Wojciechowski, Piotr Trafalski

Skład:
Michał Siemiński
Łukasz Świątek
Mateusz Janicki
Damian Świątek
Damian Wojciechowski
Piotr Trafalski
Kamil Wojciechowski
Tomasz Trafalski (85' Piotr Chmielak)
Dawid Wojciechowski (55' Marcin Rząp)
Piotr Chmielak (60' Krystian Wiśniewski)
Arkadiusz Smagała