Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Remisowo z wiceliderem skierniewickiej okręgówki

Nasza drużyna już w pierwszej akcji była bliska objęcia prowadzenia, ale piłka po strzale Arka Smagały wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy. Długo jednak nie czekaliśmy na gola, bo w 19. minucie bramkę strzelił Piotr Chmielak, który wykończył ładną akcję Piotra Trafalskiego.

Potem nie wiele się działo na boisku, choć w drugiej odsłonie Olimpia była jakby bardziej aktywna, zawodnicy z Chąśna próbowali strzelać z daleka, jednak strzały te były niecelne, albo zbyt lekkie. Gospodarze bramkę zdobyli z rzutu karnego w 80. minucie. W tej części gry z naszej strony odnotowaliśmy kilka niezłych ataków, po których najlepszych sytuacji nie wykorzystał Smagała, najpierw próbując lobować bramkarza, minimalnie przestrzelił, a potem wbiegł w pole karne i po minięciu dwóch obrońców z ostrego kąta mógł tylko podawać do partnerów, jednak jego podanie było niedokładne.

Za tydzień nasz zespół podejmie w Iłowie rywala z płockiej okręgówki, Wisłę Duninów i będzie to ostatni sparing przed ligą (mecz odbędzie się w sobotę 28 marca o godz. 16.00).

Olimpia Chąśno - Unia Iłów 1:1 (0:1)
Bramka dla Unii: 19' Piotr Chmielak

Skład:
Michał Siemiński
Łukasz Świątek (70' Krzysztof Gajownik)
Mateusz Janicki
Damian Świątek
Damian Wojciechowski
Piotr Trafalski (60' Dawid Wojciechowski)
Hubert Krasoń (46' Kamil Wojciechowski)
Tomasz Trafalski
Piotr Chmielak (46' Mateusz Cieślak)
Krystian Wiśniewski  (70' Piotr Chmielak)
Arkadiusz Smagała