Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Ostatni sparing przed rundą wiosenną

W sobotę 28 marca ostatni mecz kontrolny rozegrała nasza drużyna seniorów, która przygotowuje się do rozgrywek rundy wiosennej w Płockiej Lidze Okręgowej. Na boisku w Iłowie Unia podejmowała Wisłę Duninów, czyli ligowego rywala. Po ciekawym i rozgrywanym w szybkim tempie meczu uzyskano wynik remisowy 1:1.

Nasza drużyna rozegrała przyzwoite spotkanie, miała optyczną przewagę i o wiele więcej sytuacji bramkowych, jednak zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi pod bramką rywali. Gola dla Unii zdobył w 82. minucie Arek Smagała, który wykorzystał  świetną sytuację sam na sam z bramkarzem. Niestety w ostatniej minucie meczu goście wykorzystali rozluźnienie w szykach obronnych naszego zespołu i doprowadzili do remisu.

Teraz czas na ligę, jednak Płocki OZPN odwołał wszystkie przedświąteczne mecze ligowe. Tym samym inauguracja rundy wiosennej nastąpi za tydzień 11 kwietnia, nasz zespół w Iłowie podejmie wtedy Skrwę Łukomie. Planowany na 4 kwietnia mecz z Kasztelanem Sierpc zostanie rozegrany w innym terminie.

Nasza drużyna nie ma szans na włączenie się do walki o awans, ale z kilkoma nowymi zawodnikami w składzie powinna powalczyć o miejsca 4-6. Do drużyny tej zimy dołączyli bracia Trafalscy i Krystian Wiśniewski (cała trójka z Bzury Chodaków) oraz powrócił z Piasta Feliksów Piotr Chmielak.

Unia Iłów – Wisła Duninów 1:1 (0:0)
Bramka dla Unii: 82' Arkadiusz Smagała
Unia: Michał Siemiński, Marcin Rząp, Mateusz Janicki, Damian Świątek, Łukasz Świątek, Szymon Kamiński, Tomasz Trafalski, Krystian Wiśniewski, Piotr Trafalski,  Piotr Chmielak, Arkadiusz Smagała

Ponadto grali: Kamil Wojciechowski, Mariusz Kunikowski, Krzysztof Gajownik