Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zdecydowane zwycięstwo w Szczawinie

W niedzielne popołudnie pokonaliśmy na wyjeździe Zorzę Szczawin 5:1. Ta wygrana nawet przez moment nie była zagrożona. Już w 8. minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą Damiana Wojciechowskiego, a 10. minut później wynik podwyższył Krystian Wiśniewski z rzutu karnego. Kilka minut przed przerwą Piotr Chmielak głową skierował po raz trzeci piłkę do bramki.

W 54. minucie było 4:0, po tym jak Piotr Trafalski wyprzedził w polu karnym obrońców i nie dał szans bramkarzowi Zorzy. W 64. minucie gospodarze zdobyli bramkę, ale to było wszystko na co ich było stać w tym meczu. Ostatecznie wynik ustalił Damian Wojciechowski w 80. minucie, ale w samej końcówce jeszcze Krzysztof Gajownik mógł wpisać się 2 razy na listę strzelców.

Mimo, że w naszym zespole nie zagrali najlepsi snajperzy, to jednak pozostali gracze stanęli na wysokości zadania, nie pozostawiając najmniejszych złudzeń swoim rywalom. Co prawda gospodarze kilka razy zagrozili naszej bramce, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasz zespół nie wykorzystał jeszcze kilku dogodnych sytuacji bramkowych, to i tak wynik ten jest najmniejszym wymiarem kary dla piłkarzy ze Szczawina. W następnym meczu w piątek 1 maja o godz. 17.00 gramy w Iłowie z Wisłą Duninów.

Zorza Szczawin - Unia Iłów 1:5 (0:3)