Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Wisła Duninów wyjechała z kompletem punktów

Do 50. minuty Unici grali praktycznie bezbłędnie, wtedy prowadzili 3:0 i nikt nie przypuszczał, że w tym meczu nie zdobędą punktów. A jednak stało się. Wisła Duninów w pół godziny zdobyła 4 gole i wygrała ostatecznie 4:3.

Unia do przerwy zdobyła 2 gole, najpierw Hubert Krasoń nie dał szans bramkarzowi z Duninowa, a potem Arek Smagała podwyższył wynik. Kiedy ten sam zawodnik w 5. minucie drugiej połowy wykorzystał zamieszanie podbramkowe, zdobywając trzeciego gola, można było już być spokojnym o punkty w tym meczu.

W to, co wydarzyło się dalej aż trudno uwierzyć. Totalny brak koncentracji w naszym zespole sprawił, że goście wyrównali, a na 5 minut przed końcem zdobyli zwycięskiego gola. To istny "kubeł zimnej wody" został wylany na głowy naszych piłkarzy, którzy zapomnieli chyba, że mecz trwa 90 minut. Po tym meczu znowu spadliśmy w tabeli, lecz cały czas mamy niewielką stratę do 4. miejsca.

W następnym meczu gramy w Maszewie z Amatorem (10.05.2015 r. niedziela, godz. 15.00).

Unia Iłów - Wisła Duninów 3:4 (2:0)