Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Remis na własne życzenie

Po raz kolejny nasi seniorzy nie wygrali meczu, choć do przerwy prowadzili. Co prawda tylko 2:1, ale sytuacji bramkowych zmarnowali w tej części gry przynajmniej kilka. W drugiej połowie było podobnie, niewykorzystane sytuacje się zemściły srodze, bo goście w 70. minucie wyrównali i wynik remisowy utrzymali do końca.

Mimo, że nasz zespół z przebiegu gry był zdecydowanie lepszy, to nie potrafił tego wykorzystać. Duża nieskuteczność raziła w poczynaniach naszego zespołu i jeśli dodamy do tego dziwne rozkojarzenie w kilku sytuacjach w defensywie, to mamy ogólne podsumowanie do tego meczu, czyli remis na własne życzenie.

O ile w ofensywie gra Unitów wygląda nieźle (trzeba zachowywać tylko więcej zimnej krwi przy świetnych sytuacjach bramkowych), to w defensywie momentami nonszalancja, czasami brak koncentracji. W ten sposób piłkarze kierowani przez Tomka Trafalskiego dwa mecze u siebie zremisowali i jeden przegrali. Co prawda wydaje się, że naszej ekipie w tej chwili nic nie grozi, ale oczekiwania są zdecydowanie wyższe.

Mazur Gostynin jest już jedną nogą w IV lidze, żeby być pewnym pierwszego miejsca potrzebuje 3 punktów w 4 meczach. O miejsce barażowe zawalczą Kasztelan Sierpc i Amator Maszewo, który ma jeden mecz zaległy. Nasza drużyna w  następnym meczu zagra na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem Świtem Staroźreby (sobota, 30 maja 2015, godz. 15.00).

Unia Iłów - ULKS Ciółkowo 2:2 (2:1)