Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Nowy sezon tuż, tuż...

Po ponad miesięcznej przerwie powracają do treningów nasi seniorzy, którzy już 15 sierpnia zainaugurują meczem ze Skrą Drobin nowy sezon ligowy. Jednak zanim będziemy się emocjonować rozgrywkami w Płockiej Lidze Okręgowej nasza drużyna rozegra 4 sparingi. Pierwszy z nich już jutro w sobotę 1 sierpnia o godz. 11.00 w Feliksowie z tamtejszym Piastem.

Oto terminy wszystkich sparingów naszej drużyny:

01.08.2015 (sobota), godz. 11.00 - Piast Feliksów (boisko w Feliksowie)
05.08.2015 (środa), godz. 18.30 - Unia Boryszew (boisko w Iłowie)
08.08.2015 (sobota), godz. 11.00 - KS Teresin (boisko w Iłowie)
11.08.2015 (wtorek), godz. 19.00 - Pelikan II Łowicz (boisko w Iłowie)

Kadra naszej drużyny niewiele się zmieni w stosunku do poprzedniego sezonu, jednak odchodzi do KS Teresin Krystian Wiśniewski i raczej nie pozostanie w zespole Mateusz Cieślak. Przychodzi zaś Daniel Basiński, który ostatnio reprezentował barwy FK Rybno, a wcześniej grał w rezerwach Bzury Chodaków. Ten 18-latek wypełni lukę młodzieżowców w naszym zespole. Na pewno w meczach sparingowych nie wszyscy będą do dyspozycji Tomka Trafalskiego, bo w pierwszym meczu kontrolnym zabraknie Kamila Wojciechowskiego, Mateusza Janickiego, Mariusza Kunikowskiego, Nikodema Orzeszka i Mateusza Rafalskiego. Jest duża szansa, że w tej rundzie będzie do dyspozycji Tomek Grzywacz, który na wiosnę zagrał tylko w kilku meczach. Chyba nie trzeba przekonywać nikogo, co dla Unitów znaczy ten zawodnik. Ponadto w tym roku nie zagra też Dawid Skrzynecki, który doznał poważnej kontuzji w maju tego roku. Mamy nadzieję, że Dawid już wkrótce wróci do pełnej sprawności.

***

Rozgrywki ligowe rozpoczną się 15 sierpnia, nasz zespół podejmie wtedy o godz. 17.00 spadkowicza z IV ligi Skrę Drobin. Oto wszystkie drużyny, które będą rywalizować w Płockiej Lidze Okręgowej w sezonie 2015/2016:

Zryw Bielsk     
Wisła  Duninów     
Unia Iłów
Unia Czermno     
ULKS Ciółkowo     
Świt Staroźreby     
Spójnia Mała Wieś (B)   
Skrwa Łukomie
Skra Drobin (S)
Orzeł Goleszyn     
Kasztelan Sierpc
Delta Słupno (B)    
Błyskawica Lucień     
Amator Maszewo

Terminarz --> KLIKNIJ 90MINUT.PL

***

Jednocześnie informujemy, że 9 września podopieczni Tomka Trafalskiego zagrają swój pierwszy mecz Pucharu Polski, a ich rywalem będzie zwycięzca meczu Szopen Sanniki / Świt Staroźreby.

Terminy rozgrywek i drabinka Pucharu Polski na szczeblu POZPN --> KLIKNIJ I ZOBACZ