Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Sparingowy remis z Teresinem

Nasz zespół od samego początku narzucił wysokie tempo meczu. Po 11 minutach prowadził 2:0 i wtedy mogło się wydawać, że wygrana z KS Teresin jest raczej pewna. Jednak po kwadransie goście zdobyli kontaktową bramkę i od tego momentu to oni prowadzili grę, byli częściej w posiadaniu piłki, a nam zaczęło brakować sił. Teresin wyrównał w 27. minucie i mimo, że obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje bramkowe wynik do przerwy nie zmienił się.

W drugiej połowie tempo gry spadło, Teresin prowadził grę z reguły w środku pola, a nasza drużyna więcej uwagi poświęciła na grę w obronie. Jednak po głupim błędzie w obronie goście wywalczyli rzut karny, po czym objęli prowadzenie. Wtedy dopiero Unici znowu śmielej zaatakowali, kilka razy świetnie wybronił ich strzały bramkarz Konrad Kowalski, ale w samej końcówce był bezradny. Po składnej akcji wyrównał Tomek Trafalski i ustalił wynik meczu 3:3.

We wtorek 11 sierpnia o godz. 19.00 zagramy w Iłowie z rezerwami Pelikana Łowicz i będzie to ostatni sprawdzian przed meczem ligowym w najbliższą sobotę.

Unia Iłów – KS Teresin 3:3 (2:2)
Bramki dla Unii: Tomasz Trafalski - 2, Tomasz Grzywacz