Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Przywozimy punkty z Goleszyna

Niezwykle emocjonujące widowisko obejrzeli kibice w Goleszynie. Mecz prowadzony w szybkim tempie zakończył się naszym zwycięstwem 3:2. Decydującego gola zdobył Damian Wojciechowski na kilka minut przed końcem.

Orzeł dwa razy obejmował prowadzenie, jednak to nasz zespół w ostatecznym rozrachunku wygrał i zainkasował komplet punktów. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy po kwadransie prowadzili, ale my dość szybko wyrównaliśmy po świetnym uderzeniu z 30 metra przez naszego grającego trenera. Orzeł mógł prowadzić do przerwy, ale nasz bramkarz Michał Siemiński obronił karnego, a w innych sytuacjach był po prostu niezawodny.

Druga połowa należała do Unitów, choć rywale też mieli swoje sytuacje i wynik cały czas był sprawą otwartą. To gospodarze jeszcze raz wyszli na prowadzenie, ale my znowu wyrównaliśmy. Na 15 minut przed końcem meczu podanie Huberta Krasonia obrońca gospodarzy skierował nieszczęśliwie do własnej bramki. W 88. minucie "Wola" wykorzystał precyzyjne podanie Tomka Trafalskiego i w sytuacji sam na sam ustalił wynik meczu.

Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że na początku spotkania z powodu kontuzji boisko opuścił nasz wyborowy snajper Arek Smagała. W tej sytuacji w naszym ataku nastąpiły roszady i graliśmy w nieco eksperymentalnym ustawieniu. Do składu po kontuzji powrócił Mateusz Janicki, nadal jednak kontuzjowany jest Tomek Grzywacz, który być może w tym tygodniu wznowi treningi.

Następny mecz gramy u siebie w sobotę 3 października. Naszym rywalem będzie Unia Czermno, która po 8. kolejkach zajmuje 7. miejsce w lidze. My po zwycięstwie w Goleszynie awansowaliśmy na miejsce 6.

Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 2:3 (1:1)