Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Cztery gole Arka Smagały

Nasza wygrana ze Spójnią Mała Wieś nie podlegała dyskusji, choć to goście objęli prowadzenie, a do przerwy był wynik remisowy 1:1. W drugiej połowie Arek Smagała strzelił 4 gole, na co potrzebował tylko 19 minut :). Unici ostatecznie wygrali 5:1 i awansowali na 5. miejsce w lidze.

Tym razem nasza drużyna zagrała zdecydowanie lepiej w drugiej połowie, co przełożyło się na wysoką wygraną.Gdyby nasze celowniki były lepiej ustawione wygrana byłaby zdecydowanie wyższa. Spójnia też miała swoje sytuacje, ale jakoś w tym meczu o wynik byliśmy wyjątkowo spokojni. Wygląda na to, że zespół wyciągnął wnioski z błędów, które popełnił w kilku poprzednich meczach. Zdobywając komplet punktów nadal pozostajemy w grze o najwyższe cele. Następny mecz gramy za dwa tygodnie, w Lucieniu zmierzymy się z tamtejszą Błyskawicą (8.11.2015, niedziela, godz. 13.00).

Unia Iłów - Spójnia Mała Wieś 5:1 (1:1)
Bramki dla Unii:
33' Krystian Piaskowski, 63' 71' 80, 82'  Arkadiusz Smagała - 4