Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Porażka w Drobinie

To był najsłabszy mecz naszej drużyny w tym sezonie, porażka 0:3 ze Skrą Drobin stała się faktem. Graliśmy bez 4 podstawowych zawodników i to było widać od samego początku meczu. Gospodarze przeważali, mieli zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, a bramki zdobyli w ostatnich 20 minutach meczu.

Przez długi czas mieliśmy sporo szczęścia, gdyż piłkarze z Drobina niemiłosiernie pudłowali. Skra w całym meczu 3 razy trafiła piłką w słupek, my zaś raz w poprzeczkę. Z drugiej strony, gdyby Piotr Trafalski wykorzystał swoją sytuację na początku meczu mogło być różnie. To samo się tyczy Piotra Chmielaka, który nie potrafił pokonać bramkarza Skry. Trzy doskonałe sytuacje "Chmiela" lądowały, albo w rękach świetnego golkipera gospodarzy, albo nad poprzeczką jego bramki.

Głupio stracona bramka w 72. minucie przesądziła o losach meczu, bo potem już całkowicie podopieczni Tomka Trafalskiego pogubili się w defensywie. Do tego czasu gospodarze przeważali, ale nic  z tego nie wynikało.

Na uwagę zasługuje wzorcowe sędziowanie, cała trójka sędziowska była w tym meczu bezbłędna. Ponieważ często mieliśmy zastrzeżenia do pracy arbitrów, to pamiętamy o tym, żeby za dobrą pracę pochwalić. Dlatego tym razem z wielką przyjemnością oglądaliśmy mecz pomimo, że nasz zespół grał słabo i poniósł drugą dotkliwą porażkę tej jesieni.  Wszystko wskazuje, że to był ostatni mecz ligowy naszej drużyny w tym roku.

Skra Drobin - Unia Iłów 3:0 (0:0)

Skład: Michał Siemiński - Daniel Basiński, Damian Świątek (75' Marcin Rząp), Mateusz Janicki, Łukasz Świątek - Piotr Trafalski, Tomasz Trafalski, Hubert Krasoń, Krystian Piaskowski - Arkadiusz Smagała, Piotr Chmielak (80' Szymon Kamiński)