Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Przygotowania do rundy wiosennej

Po dłuższej przerwie ponownie witamy wszystkich Kibiców i Internautów. Trwa przerwa zimowa w rozgrywkach ligowych, ale to nie znaczy, że wszyscy nasi piłkarze odpoczywają. Oprócz udziału niektórych graczy w różnych turniejach i ligach halowych, nasza drużyna seniorów też bierze udział w tego typu zawodach. 

Unia tej zimy rozegrała już 3 turnieje halowe, przed nimi jeszcze jeden Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej w Iłowie (14 lutego). Zaraz po Turnieju Walentynkowym 15 lutego nasi seniorzy rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Wznowienie rozgrywek w Płockiej Lidze Okręgowej planowane jest na 2-3 kwietnia 2016 roku. W okresie przygotowawczym podopieczni Tomka Trafalskiego rozegrają 8 sparingów i będzie to dla nich bardzo intensywny czas.

Oto harmonogram gier kontrolnych:

17.02 (środa) KS Kutno
19.02 (piątek) Start Proboszczewice
24.02 (środa) Pelikan II Łowicz
27.02  (sobota) Mazur Gostynin
06.03 (niedziela) Korona Wejsce
12.03 (sobota) Skra Drobin
19.03 (sobota) Olimpia Chąśno
24.03 (czwartek) Piast Feliksów


Dla uzupełnienia kilka zdań o pierwszym tegorocznym turnieju halowym z udziałem naszych seniorów.

W niedzielę 17 stycznia zagrali oni w XXIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew, w którym zajęli wysokie 3. miejsce, choć po pierwszej rundzie eliminacyjnej apetyty były wyższe. Porażka w półfinale z Teresinem przekreśliła szanse na zwycięstwo.

Oto wyniki z udziałem naszej drużyny:
Unia Iłów – Tajfun Brochów 2:0
Unia Iłów – Korona Wejsce 2:0
Promyk Nowa Sucha – Unia Iłów 1:1

Półfinały:
Unia Iłów – KS Teresin 0:2
Piast Feliksów – Korona Wejsce 1:0

O 3. miejsce:
Unia Iłów – Korona Wejsce 4:1

Finał:
KS Teresin – Piast Feliksów 2:0 (1:0)

Kolejność turnieju oraz najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:
1. KS Teresin – Michał Bargieł
2. Piast Feliksów – Emil Botorowicz
3. Unia Iłów – Michał Siemiński
4. Korona Wejsce - Sebastian Stańczak
5. Tajfun Brochów – Artur Pręgowski
6. Orion Cegłów - Łukasz Dzikowski
7. Promyk Nowa Sucha – Łukasz Kamiński
8. Sokół Budki Piaseckie – Mateusz Bryński