Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zapraszamy na turniej walentynkowy

Już po raz ósmy w Iłowie odbędzie się tradycyjny Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Iłów. Startujemy w niedzielę 14 lutego o godz. 9.45. Pierwszy mecz odbędzie się o godz. 10.00, mecze decydujące tuż po godz. 13.00, finał ok. godz. 14.30. Wszystkich kibiców i pasjonatów piłki nożnej zapraszamy na trybuny do naszej iłowskiej hali.

Oto podział na grupy w tegorocznej edycji:

Grupa A

1. Unia I Iłów
2. Szopen Sanniki                       
3. Skra Drobin
4. Bzura Chodaków

Ekipa Piasta Feliksów w ostatniej chwili nie potwierdziła udziału w turnieju, w związku z tym w ich miejsce została zgłoszona Bzura Chodaków

Grupa B

1. Unia II Iłów
2. Start Proboszczewice
3. Unia Czermno                         
4. Korona Wejsce

Do tej pory w 7 edycjach naszego turnieju po dwa razy wygrywali:
Unia Iłów, KS Teresin i Korona Wejsce, a jeden raz triumfatorem była Bzura Chodaków

Dla przypomnienia kolejność z ubiegłego roku:
1. Korona Wejsce
2. Unia Czermno
3. Unia II Iłów
4. Unia I Iłów
5. KS Teresin
6. Promyk Nowa Sucha
7. FK Rybno
8. Korona II Wejsce

Harmonogram VIII Walentynkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Iłów

MECZE GRUPOWE

 L.p.

Godz.

Gr.

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

10.00

A

Unia I Iłów

Szopen Sanniki

 

2

10.15

A

Skra Drobin

Bzura Chodaków

 

3

10.30

B

Unia II Iłów

Start Proboszczewice

 

4

10.45

B

Unia Czermno

Korona Wejsce

 

5

11.00

A

Unia I Iłów

Skra Drobin

 

6

11.15

A

Szopen Sanniki

Bzura Chodaków

 

7

11.30

B

Unia II Iłów

Unia Czermno

 

8

11.45

B

Start Proboszczewice

Korona Wejsce

 

9

12.00

A

Unia I Iłów

Bzura Chodaków

 

10

12.15

A

Szopen Sanniki

Skra Drobin

 

11

12.30

B

Unia II Iłów

Korona Wejsce

 

12

12.45

B

Start Proboszczewice

Unia Czermno

 


PÓŁFINAŁY

  L.p.

Godz.

Mecz

Drużyna

Drużyna

Wynik

13

13.10

A1-B2

 

 

 

14

13.25

B1-A2

 

 

 


O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA

  L.p.

Godz.

O miejsca

Drużyna

Drużyna

Wynik

15

13.40

7-8

A4

B4

 

16

13.55

5-6

A3

B3

 

17

14.10

3-4

 

 

 

18

14.25

FINAŁ