Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Pierwszy tegoroczny mecz kontrolny

Już w pierwszych dwóch akcjach zdobyliśmy 2 gole ustawiając sobie wynik w meczu kontrolnym z KS Kutno. W dalszej części gra się uspokoiła i do końca pierwszej połowy nic wielkiego się nie działo, choć obie drużyny stworzyły sobie po kilka niezłych sytuacji. W drugiej odsłonie zdobyliśmy jeszcze 4 gole, co było najmniejszym wymiarem kary dla rywali.

Ostatecznie wygraliśmy 6:0. Mimo to rywale zdecydowanie więcej biegali i chyba nawet częściej byli w posiadaniu piłki. Nie byli jednak w stanie zagrozić bramce Michała Siemińskiego. My zaś gdybyśmy wykorzystali wszystkie swoje "setki" mogliśmy pokusić się o wynik dwucyfrowy. Inna sprawa, że zastanawiające jest w jakim składzie przyjechała do Łowicza ekipa z Kutna? Asystent trenera seniorów z Kutna do samego końca zapewniał, że grają seniorzy. Jednak był to zapewne zespół zawodników rezerwowych, uzupełniony juniorami lub odwrotnie.

Dzięki takiemu obrotowi sprawy nasz grający trener zagrał tylko końcowe 15 minut i dał szansę gry kilku naszym juniorom, którzy od niedawna trenują z drużyną seniorów. Ogólnie po kilku ciężkich treningach rywal okazał się mało wymagający, stąd minimalnym nakładem sił wygraliśmy wysoko.

W piątek 19 lutego o godz. 19.00 gramy w Płocku z liderem Płockiej A Klasy Startem Proboszczewice.

Unia Iłów - KS Kutno (jun.) 6:0 (2:0)