Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Porażka ze Startem Proboszczewice

W piątek 19 lutego w meczu kontrolnym przegraliśmy z niżej notowanym Startem Proboszczewice, który jest liderem Płockiej A Klasy. Rywale na boisku pokazali niezwykłą determinację, praktycznie zdemolowali nasz zespół. Inna sprawa to fakt, czy grali fair-play?

Arbiter po meczu powiedział, że w normalnych warunkach pokazałby 4 czerwone kartki (3 dla Startu, 1 dla naszego zespołu). Po ciężkim tygodniu treningów nasi piłkarze tylko w pierwszej połowie nawiązali walkę, w drugiej odsłonie rywale zdobyli 4 gole wygrywając ostatecznie 5:1. Naszej ekipie na tym etapie przygotowań zabrakło kondycji, a dynamika i świeżość nie były atutem naszych piłkarzy. Na domiar złego natrafili jeszcze na rywali, którzy nie przebierali w środkach. W naszym zespole Mariusz Kunikowski i Tomasz Grzywacz schodzili z boiska z urazami. Oczywiście wygrana Startu jest w pełni zasłużona, ale rzadko zdarza się, żeby w sparingach "kości trzeszczały". Grający trener Tomasz Trafalski powiedział po meczu, że nie wynik był najważniejszy w tym meczu, to jest czas ciężkich treningów, które mają zaprocentować w przyszłości, poza tym zdrowie zawodników jest ważniejsze, dlatego często nasi gracze po prostu "odstawiali nogę", by nie nabawić się poważniejszych kontuzji. 

Dzisiaj o godz. 18.30 nasi piłkarze zagrają w Łowiczu z rezerwami tamtejszego Pelikana, który na co dzień rywalizuje w Skierniewickiej Lidze Okręgowej.

Start Proboszczewice - Unia Iłów 5:1 (1:0)
Bramka dla Unii:
5:1 --> 82' Piotr Chmielak (z karnego) 

Skład: 
Michał Siemiński 
Marcin Rząp (80' Adrian Łuczak)
Łukasz Świątek
Mateusz Janicki
Piotr Chmielak (88' Łukasz Felczak)
Piotr Trafalski (46' Daniel Basiński)
Tomasz Trafalski
Damian Wojciechowski(71' Szymon Kamiński)
Adam Zając 
Mariusz Kunikowski (80' Mikołaj Kłys)
Tomasz Grzywacz (72' Adam Skrobosz)