Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Sparingowo z rezerwami Pelikana Łowicz

Od roku w każdym okresie przygotowawczym nasza drużyna rozgrywa mecze kontrolne z Pelikanem II Łowicz. W środę 24 lutego po raz trzeci zagraliśmy z tą ekipą, która po rundzie jesiennej jest wiceliderem w Skierniewickiej Lidze Okręgowej.

Dla przypomnienia: rok temu przegraliśmy z Pelikanem 3:5, latem wygraliśmy 3:2. Tym razem nasz zespół zagrał w nieco zmienionym składzie, z powodu kontuzji nie mógł zagrać Adam Zając (to efekt piątkowego meczu z Proboszczewicami). Na szczęście urazy Tomka Grzywacza i Mariusza Kunikowskiego okazały się mniej groźne i byli zdolni do gry. Poza tym za Łukasza Świątka grał jego brat Damian. Nie grali też Piotr Chmielak i Hubert Krasoń.

Unici już w 6. minucie objęli prowadzenie po szybkiej akcji, którą skutecznie wykończył Piotr Trafalski. Chwilę później gospodarze wyrównali z kontrowersyjnego rzutu karnego. Po kilku minutach znowu wyszliśmy na prowadzenie, autorem bramki był Tomasz Grzywacz, który dopełnił formalności po kolejnej błyskotliwej akcji młodszego z braci Trafalskich. Po pół godzinie gry Pelikan wyrównał i do przerwy był remis 2:2.

W drugiej połowie znowu objęliśmy prowadzenie, tym razem po golu Kamila Wojciechowskiego, przy tej bramce ponownie asystował Piotr Trafalski, który wbiegając w pole karne rywali idealnie dograł na 16 metr, po czym Kamil uderzył nie do obrony pod poprzeczkę bramki Pelikana. W końcówce meczu gospodarze jeszcze raz wyrównali. W dwóch ostatnich akcjach meczu, najpierw Pelikan mógł zdobyć bramkę, chwilę potem Tomek Grzywacz mógł przechylić szalę zwycięstwa na korzyść naszej ekipy.

W sobotę 27 lutego o godz. 20.00 gramy w Płocku z czwartoligowym Mazurem Gostynin.

Pelikan II Łowicz - Unia Iłów 3:3 (2:2)